•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 301
   کد: 143691
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

   سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد اقتصادی و درآمدزا شود

   یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در پایانه‌های مسافربری هوشمندسازی و حذف دلال‌ها از سطح پایانه است تا با یک نظمی صحیح پایانه‌ها اداره شود.
   سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد اقتصادی و درآمدزا شود

   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید مباحث اقتصادی و درآمدزایی مورد توجه سازمان‌های پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد قرار گیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مجتبی بهاروند اظهار کرد: در پایانه مسافربری با سه مبحث هوشمندسازی، نظم و اقتصاد مورد توجه قرار گیرد.
   وی با اشاره به مسایل اقتصادی بیان کرد: امروز مجموعه تحت پوشش شهرداری مشهد هزینه‌بر هستند و در حوزه اقتصادی کار خاصی انجام نمی‌دهند و ما در بودجه 97 به دنبال اقتصادی کردن این مجموعه‌ها هستیم که سازمان پایانه‌های شهرداری مشهد نیز یکی از آن‌ها به شمار می‌رود که باید به مسایل اقتصادی و درآمدی توجه کند.
   بهاروند تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در پایانه‌های مسافربری هوشمندسازی و حذف دلال‌ها از سطح پایانه است تا با یک نظمی صحیح پایانه‌ها اداره شود.
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: البته با حضور مدیرعامل جدید سازمان پایانه‌های شهرداری مشهد و با توجه به سوابق آقای شریعتی، مطمئن هستیم در این عرصه موفق خواهند بود.

    

   تعداد بازدید: 301
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .