•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 425
   کد: 143723
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تاکید کرد؛

   حرکت به سمت بلندمرتبه‌سازی عدالت محور در مشهد

   با توجه به رونمایی از طرح جامع شهر مشهد، دیگر از گسترش افقی شهر جلوگیری می‌شود و باید برنامه‌ریزی در گسترش و توسعه شهر به‌صورت عمودی باشد.
   بلندمرتبه‌سازی عدالت محور باید در طرح جامع مشهد توجه شودحرکت به سمت بلندمرتبه‌سازی عدالت محور در مشهد

   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: در راستای اجرای طرح جامع و به منظور جلوگیری از توسعه افقی شهر، باید به سمت بلندمرتبه‌سازی عدالت محور حرکت کنیم.
   سید محسن حسینی پویا در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس درخصوص بلندمرتبه‌سازی اظهار کرد: نمی‌توان در ارتباط با بلندمرتبه‌سازی یک حکم کلی خوب یا بد داد.
   وی افزود: باید بلندمرتبه‌سازی باید در مکانی که فضا و زیرساخت‌های آن موجود بوده و مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نکند، احداث شود که در این صورت عدالت در آن رعایت شده و هر چیزی سر جای خود قرار می‌گیرد و در غیر این صورت بلندمرتبه‌سازی مضر و سبب مشکلات برای شهروندان می‌شود.
   حسینی پویا تصریح کرد: با توجه به رونمایی از طرح جامع شهر مشهد، دیگر از گسترش افقی شهر جلوگیری می‌شود و باید برنامه‌ریزی در گسترش و توسعه شهر به‌صورت عمودی باشد.
   رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: برای بلندمرتبه‌سازی باید پهنه‌های مشخص در نظر گرفته شود که این مهم در طرح جامع مورد توجه بوده و قطعاً در طرح تفصیلی نیز به آن توجه می‌شود.

    

    

   تعداد بازدید: 425
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .