•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 402
   کد: 143762
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
   :سرپرست مدیریت امور هنری شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری کارگاه‌های آموزشی تجربی ویژه جشنواره هنر شهری مشهد 1397

   تمامی کارگاه‌های یاد شده در محل فرهنگسرای ترافیک از ساعت 15 تا 18 برگزار می‌گردد.
   برگزاری کارگاه‌های آموزشی تجربی ویژه جشنواره هنر شهری مشهد 1397

   سرپرست مدیریت امور هنری شهرداری مشهد از برگزاری کارگاه‌های آموزشی تجربی ویژه جشنواره هنر شهری مشهد 1397 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حسن‌زاده با بیان این مطلب، گفت: کارگاه‌های آموزشی تجربی جشنواره هنر شهری مشهد 1397 سلسله کارگاه‌های یک‌روزه‌ای است که در آن هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر شهری در موضوعات هفت بخش از فراخوان خانه بهار 97 گردهم می‌آیند و به بررسی نکات مهم در فرآیند طراحی، اجرا و ارسال آثار می‌پردازند.
   وی با اشاره به موضوعات مورد توجه در این فراخوان، اظهار کرد: گونه‌شناسی هنر عمومی و هنر شهری، مبانی نظری و کاربردی، ایده‌پردازی هنر عمومی، آشنایی با بوم مدل طراحی، دسته‌بندی ایده‌ها و مکان‌یابی کارگاه‌های خلق ایده و طراحی و توسعه و تیم‌سازی و آشنایی با مدل‌های کار تیمی از جمله موضوعات مورد توجه در این خصوص است.
   سرپرست مدیریت امور هنری شهرداری مشهد به تشکیل کارگاه آذین‌بندی و تزئینات شهری در روز شانزدهم دی‌ماه اشاره کرد و افزود: همچنین کارگاه یادمان‌های دائم شهری نیز در روز یکشنبه هفدهم دی ماه برگزار خواهد شد.
   حسن‌زاده با اشاره به برپایی کارگاه نورپردازی و ویدیوی شهری در روز دوشنبه هجدهم دی ماه، ادامه داد: کارگاه گرافیک شهری نیز در روز شنبه بیست و سوم دی ماه دایر خواهد شد.
   وی بیان کرد: در عین حال کارگاه‌های هنرهای موقت شهری، نقاشی دیواری و نقش برجسته و نمایش‌های خیابانی و جشن‌های آیینی نیز برگزار شده است.
   سرپرست مدیریت امور هنری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه شرکت در کارگاه‌ها برای عموم مردم آزاد و رایگان است، افزود: ثبت‌نام در محل برگزاری کارگاه امکان‌پذیر است.
   لازم به ذکر است، تمامی کارگاه‌های یاد شده در محل فرهنگسرای ترافیک از ساعت 15 تا 18 برگزار می‌گردد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 402
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .