•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 283
   کد: 143828
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
   مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   لزوم شناخت دقیق فرصت‌های تاثیرگذار بر کلانشهر مشهد

   با ایجاد زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حوزه گردشگری هوشمند، ایده‌های نوآورانه و همچنین تحقق اهداف پیشرو با همراهی اجرایی سایر سازمان‌ها (گذشته تاکنون)، در دستیابی به این مهم با شتاب بیشتری شکل خواهد گرفت.
   لزوم شناخت دقیق فرصت‌های تاثیرگذار بر کلانشهر مشهد

   مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد بر لزوم شناخت دقیق ظرفیت‌ها و فرصت‌های تاثیرگذار بر شهر تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، نرگس شالچیان با بیان این مطلب در نخستین جلسه شورای اداری، اظهار کرد: با شناخت دقیق ظرفیت‌ها و فرصت‌های تاثیرگذار بر شهر مشهد و برنامه‌ریزی‌های بلند مدت و کوتاه مدت بهبود زمینه‌های همکاری و هماهنگی در این عرصه و اصلاح ساختار فعلی می‌توان شرایط مطلوب را برای توسعه هر چه بیشتر گردشگری فراهم ساخت.
   وی در ادامه بیان کرد: نظر به اینکه شهر مشهد سالانه میزبان میلیون‌ها زائر و گردشگر است، شایسته است مقصد گردشگری، با توجه به ظرفیت‌های موجود ملی و مذهبی بازنگری در محتوای اجرایی صورت گیرد تا هر دو جامعه گردشگر و مجاور از این حضور منتفع گردند.
   مدیر گردشگری و امور زائرین شهرداری مشهد افزود: بدین منظور نیاز است تا بیش از پیش به مبحث حضور سودمند گردشگر و رفع نیازهای او، با ارائه بسته‌های مختلفی از انواع گردشگری به تحقق سودآوری این حوزه کمک شایانی کرد.
   شالچیان تصریح کرد: در حقیقت عمده تاثیرات اقتصادی و اجتماعی گردشگران برای جامعه مقصد به مدت زمان اقامت آن‌ها وابسته است.
   وی اذعان کرد: با ایجاد زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حوزه گردشگری هوشمند، ایده‌های نوآورانه و همچنین تحقق اهداف پیشرو با همراهی اجرایی سایر سازمان‌ها (گذشته تاکنون)، در دستیابی به این مهم با شتاب بیشتری شکل خواهد گرفت.

    

   کلید واژه ها: مشهد - شهرداری -
   تعداد بازدید: 283
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .