•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 490
   کد: 143839
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۴
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد:

   مشکل قطعی سیستم مراکز شارژ من‌کارت برطرف شده است

   مراتب نگرانی و اعتراض به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اعلام شده است و امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی در سیستم‌های مراکز شارژ من کارت نباشیم.
   مشکل قطعی سیستم مراکز شارژ من‌کارت برطرف شده است

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با اشاره به بروز اختلال در سیستم من‌کارت، گفت: در حال حاضر مشکل قطعی سیستم مراکز شارژ من‌کارت برطرف شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علی‌اصغر نیشابوری با بیان این مطلب، اظهار کرد: طی روزهای گذشته برخی از سیستم‌های مراکز شارژ من‌کارت قطع شده و خدمت‌رسانی به مسافران با مشکلاتی همراه شده بود که در حال حاضر این مشکل مرتفع شده است.
   وی با تاکید بر اینکه نظارت بر سیستم‌های شارژ من‌کارت از سال 94 در اختیار سازمان فناوری اطلاعات قرار گرفته است، افزود: به همین دلیل سازمان اتوبوسرانی و شرکت بهره‌برداری قطار شهری در این موضوع دخیل نیستند.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهدمقدس با اشاره به لزوم چاره‌اندیشی به منظور جلوگیری از بروز مشکل و قطع شدن دوباره سیستم‌های مراکز شارژ من‌کارت، بیان کرد: قطع سیستم‌ها طی چند روز گذشته سبب بروز نارضایتی بین شهروندان و مسافران و کاهش درآمدهای سازمان شده است و ضرورت دارد به منظور جلوگیری از بروز مجدد مشکل تمهیدات لازم اندیشیده شود.
   نیشابوری به مصوبه شورای اسلامی شهر در خصوص بهای 500 تومانی پرداخت نقدی کرایه اتوبوس اشاره کرد و توضیح داد: بهای استفاده از خدمات در بخش سازمانی 350 تومان و در بخش غیرسازمانی 400 تومان است. اما به دلیل قطع بودن مراکز شارژ من‌کارت ممکن است شهروندان مجبور به پرداخت بهای نقدی باشند و نسبت به این موضوع معترض باشند که البته حق با آن‌ها است.
   وی با تاکید بر اینکه پرداخت بهای نقدی خدمات تنها برای موارد خاص پیش‌بینی شده است، خاطر نشان کرد: ممکن است برای برخی از مسافران مشکلی پیش آید و بهای نقدی در این صورت پیش‌بینی شده است و موارد خاص شامل قطعی سامانه نمی‌شود.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهدمقدس تصریح کرد: به همین دلیل مراتب نگرانی و اعتراض به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اعلام شده است و امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین مشکلاتی در سیستم‌های مراکز شارژ من کارت نباشیم.
   نجمه کیشی


    

   کلید واژه ها: من‌کارت - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 490
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .