•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 507
   کد: 143955
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری مشهد خبر داد:

   پیشرفت 80 درصدی پروژه جمعه بازار شهرک شهید شوشتری

   در این راستا زمینی به مساحت 11.5 هکتار شامل 5.5 هکتار مختص محوطه جمعه بازار و 6 هکتار ویژه پارکینگ این بازار واقع در شهرک شهید شوشتری اختصاص یافته‌است.
   پیشرفت 80 درصدی پروژه جمعه بازار شهرک شهید شوشتری

   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار وساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از پیشرفت 80 درصدی پروژه جمعه بازار شهرک شهید شوشتری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی بیان کرد: با توجه به سابقه 15 ساله بهره‌برداری از جمعه‌بازار واقع در بولوار مهرآباد با هدف ساماندهی دست‌فروشان و حذف مشاغل کاذب، طی چند سال اخیر به دلیل افزایش ساخت و ساز در اطراف آن، مشکلاتی را ایجاد کرده‌ که به منظور رفع این مشکلات به دنبال جابه‌جایی هر چه سریع‌تر این بازار به محل جدید هستیم.
   وی در ادامه افزود: در این راستا زمینی به مساحت 11.5 هکتار شامل 5.5 هکتار مختص محوطه جمعه بازار و 6 هکتار ویژه پارکینگ این بازار واقع در شهرک شهید شوشتری اختصاص یافته‌است.
   مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار وساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد اضافه کرد: تاکنون عملیات خاکبرداری، اجرای تاسیسات زیرساختی، آماده‌سازی و تسطیح زمین به اتمام رسیده و با به پایان رسیدن عملیات اجرایی جمعه بازار مهرآباد به این مکان منتقل خواهد شد.
   محبی در پایان خاطرنشان کرد: شرایط فعلی جمعه‌بازار مهرآباد را با توجه به استقرار نیروهای راهور و احداث پارکینگ به گونه‌ای فراهم کرده‌ایم تا معضلات مراجعان به بازار و ساکنان این منطقه کاهش پیدا کند.
    

   کلید واژه ها: جمعه بازار - مشهد - شهرداری -
   تعداد بازدید: 507
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .