•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 244
   کد: 144015
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۸
   20 و 21 دی ماه جاری با محوریت سرمایه‌گذاری خارجی؛

   دومین دوره آموزشی صندوق جهانی توسعه شهرها در مشهد برگزار می‌شود

   دفتر آسیایی صندوق جهانی توسعه شهرها در ایران، مهرماه 1391 در مشهد افتتاح شد و هم‌اکنون در چارچوب معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد فعالیت می‌کند.
   دومین دوره آموزشی صندوق جهانی توسعه شهرها در مشهد برگزار می‌شود

   رئیس گروه همکاری‌های بین‌المللی علمی- تخصصی شهرداری مشهد از برگزاری دومین دوره آموزشی دفتر آسیایی صندوق جهانی توسعه شهرها(FMDV) در این کلانشهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حمیدرضا اصفهانی‌زاده با اشاره به اهداف صندوق جهانی توسعه شهرها (FMDV) اظهار کرد: صندوق جهانی توسعه شهرها یک ابتکار مهم برای دولت‌های محلی و شهرداری‌ها است تا مهم‌ترین مسایل مالی خود را حل کنند و خدمات مطلوب به شهروندان ارائه دهند در واقع هدف اصلی صندوق فراهم کردن نیازهای پروژه‌های شهری در سه حوزه فن‌آوری و مشاوره، یافتن منابع مالی و خدمات اجرایی است.
   وی ادامه داد: دومین دوره آموزشی صندوق جهانی توسعه شهرها(FMDV) با عنوان «کلان‌شهرها و سرمایه‌گذاری خارجی: فرصت‌ها و چالش‌ها» با حضور جمعی از مدیران ارشد شهری و اعضای شوراهای اسلامی کشور در مشهد برگزار خواهد شد.
   رئیس گروه همکاری‌های علمی- تخصصی بین‌الملل شهرداری مشهد افزود: این دوره آموزشی طی دو روز چهارشنبه و پنجشنبه 20 و 21 دی ماه جاری در مشهد برگزار خواهد شد و در پایان دوره از سوی دفتر انستیتو آموزش متروپلیس در مشهد به شرکت‌کنندگان گواهی آموزشی اعطاء می‌گردد.
   اصفهانی‌زاده در ادامه درخصوص مهم‌ترین سرفصل‌های آموزشی این دوره که با کمک کارشناسان عالی‌رتبه از سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران برگزار می‌شود، بیان کرد: فرآیند سرمایه‌گذاری خارجی در ایران و ضوابط آن، روش‌های مشارکتی و فاینانس، آمادگی شهرها و شهرداری‌ها برای سرمایه‌پذیری خارجی، موردپژوهی با توضیح نمونه‌های داخلی از مهم‌ترین سرفصل‌ها و برنامه‌های آموزشی طی این دو روز خواهد بود.
   شایان ذکر است؛ دفتر آسیایی صندوق جهانی توسعه شهرها در ایران، مهرماه 1391 در مشهد افتتاح شد و هم‌اکنون در چارچوب معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد فعالیت می‌کند.
    

   تعداد بازدید: 244
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   27 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .