•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 250
   کد: 144016
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۱۸
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهدمقدس در بازدید از دبیرخانه جشنواره «خانه‌ی بهار»:

   حال خوب مشهد، در گرو حال خوب هنرمندان شهر است

   با توجه به خلاقیتی که در نمونه‌های دریافتی مشاهده شد و تلاشی که هنرمندان برای زیبایی‌بخشی به شهر خواهند داشت، به‌طور قطع شهروندان و زائران بارگاه رضوی امسال شاهد تفاوت ملموس استقبال از بهار 97 مشهد نسبت به سال‌های گذشته خواهند بود.
   حال خوب مشهد، در گرو حال خوب هنرمندان شهر است

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهدمقدس همزمان با آخرین موعد تحویل آثار بخش هنرهای موقت شهری (عیدگاه) با حضور در محل دبیرخانه رویداد «خانه‌ی بهار» از روند تحویل آثار و نمونه ماکت‌های دریافتی بازدید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، هادی بختیاری در این بازدید ضمن تقدیر از عوامل اجرایی جشنواره گفت: خوشبختانه با تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ما در مدیریت امور هنری، تاکنون شیوه اجرایی و اطلاع‌رسانی رویداد «خانه‌‌‌ی بهار» از روال منطقی و بسیار خوبی برخوردار بوده و براساس گزارش‌های دریافتی با استقبال و همراهی قابل تقدیر هنرمندان از سراسر کشور مواجه شده است.
   وی افزود: نکته مهم در این بخش این است که مرحله اصلی کلان پروژه هنر شهری جشنواره «خانه‌ بهار»، ساخت و نصب آثار فاخر و جذابی را شامل می‌شود که توسط هنرمندان همزمان با بهار طبیعت و نوروز 97 انجام خواهد گرفت.
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهدمقدس در ادامه خاطرنشان کرد: شهرداری صرفا آماده‌کننده بستر‌ها و مقدمات اجرایی جشنواره هنر شهری مشهد است و با توجه به خلاقیتی که در نمونه‌های دریافتی مشاهده شد و تلاشی که هنرمندان برای زیبایی‌بخشی به شهر خواهند داشت، به‌طور قطع شهروندان و زائران بارگاه رضوی امسال شاهد تفاوت ملموس استقبال از بهار 97 مشهد نسبت به سال‌های گذشته خواهند بود.
   بختیاری با اشاره به استقبال گسترده هنرمندان از جشنواره هنر شهری مشهد،‌ ادامه داد: حال خوب شهر در گرو حال خوب هنرمندان شهر است و امیدواریم این حال خوب به همت هنرمندانش در آستانه بهار 97 به شهروندان مشهدی و زائران بارگاه رضوی نیز منتقل شود.
   سرپرست امور هنری شهرداری مشهد نیز در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به استقبال شایان هنرمندان شرکت‌کننده در رویداد خانه‌ی بهار، مهلت دریافت آثار در بخش عیدگاه تاکنون دو نوبت تمدید شده و علاوه بر هنرمندان مشهدی، هنرمندانی از تهران، اصفهان، کرمان، کاشان، شیراز، تبریز و سایر شهرهای استان خراسان رضوی، آثار هنری خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.
    

   تعداد بازدید: 250
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .