•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 567
   کد: 144186
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
   در راستای تحقق شهر هوشمند صورت گرفت؛

   بهره‌برداری از سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برای عموم شهروندان

   شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد می‌توانند کلیه جلسات را از طریق سایت live.mashhad.ir، همزمان با برگزاری جلسات علنی شورای اسلامی شهر، به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنند.
   بهره‌برداری از سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برای عموم شهروندان

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از آغاز بهره‌برداری از سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برای عموم شهروندان و مجموعه مدیریت شهری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان گفت: رفتن به سوی شهر هوشمند یک ضرورت است و مدیریت شهری مشهد نیز باید در راستای تحقق این امر حرکت کند که در این راستا با همت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از این پس شهروندان مشهدی می‌توانند تمامی جلسات علنی شورای اسلامی شهر را به صورت زنده و آنلاین مشاهده کنند.
   وی بیان کرد: با توجه به اینکه این امکان برای تمامی جلسات مهم شهرداری فراهم شده است، در گام نخست جلسات علنی شورای اسلامی شهر به دلیل اهمیت زیاد آن مورد توجه قرار گرفت که صبح دیروز نخستین روز از آغاز بهره برداری این سامانه بوده است.
   به گفته رجاییان، شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد می‌توانند کلیه جلسات را از طریق سایت live.mashhad.ir، همزمان با برگزاری جلسات علنی شورای اسلامی شهر، به صورت آنلاین و زنده مشاهده کنند.
   وی افزود: این امکان برای تمامی جلسات با تعیین سطح دسترسی فراهم شده است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ابراز کرد: حضور و شفاف‌سازی جلسات مهم شهرداری برای تمامی شهروندان و کارکنان شهرداری مشهد از جمله اهداف این طرح محسوب می‌شوند.
   رجاییان ادامه داد: ارزانتر و مقرون به صرفه بودن به دلیل تکنولوژی بالا و مدرن، نمایش در تمامی تلفن‌های همراه با قابلیت داشتن اینترنت، انواع تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر تا تلویزیون هوشمند و غیره و امکان استفاده از تجهیزات اجرایی در سطوح مختلف با توجه به بودجه و نیاز از جمله مزایای این طرح است.
   وی پوشش کامل از نظر زمانی و زمانبندی، پوشش محتوایی به صورت اختصاصی و دلخواه مطابق نیاز برنامه و توانایی پوشش انواع برنامه‌های از دیگر مزایای طرح سامانه پخش زنده جلسات شهرداری مشهد برشمرد.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 567
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .