•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 218
   کد: 144188
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
   در راستای ترویج فرهنگ ورزش باستانی صورت گرفت؛

   افتتاح نمادین نخستین گود باستانی منطقه 5 با ظرفیت 400 نفر

   این مکان مربوط به قسمتی از ساختمان حسینیه و مسجد قمر بنی هاشم (ع) که به این امر اختصاص یافت که گنجایش بیش از 400 نفر تماشاگر را دارد.
   افتتاح نمادین نخستین گود باستانی منطقه 5 با ظرفیت 400 نفر

   سرپرست شهرداری منطقه 5 مشهد از افتتاح نمادین نخستین گود باستانی با ظرفیت 400 نفر و اعتبار 420 میلیون تومان با هدف ترویج فرهنگ ورزش باستانی در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین فرهادیان گفت: از زمان آغاز پروژه سال 94 تا کنون معاونت فرهنگی منطقه به منظور ترویج فرهنگ ورزش باستانی و بنا به درخواست شهروندان در زمینی به مساحت 400 متر اقدام به این کار کرده است.
   وی بیان کرد: این مکان مربوط به قسمتی از ساختمان حسینیه و مسجد قمر بنی هاشم (ع) که به این امر اختصاص یافت که گنجایش بیش از 400 نفر تماشاگر را دارد.
   به گفته فرهادیان، این گود باستانی با امکاناتی از قبیل کمد لباس و رختکن، سرویس بهداشتی، اجرای سیستم گرمایشی و سرمایشی و کفپوش کل گود باستانی انجام و آماده بهره برداری شد.
   در مراسم بهره برداری اولین گود باستانی و پهلوانی منطقه معاونین و روسای ادارات و کارشناسان و اعضاء شورای اجتماعی محلات نیز حضور داشتند.
   زهرا غلامی
    

   تعداد بازدید: 218
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .