•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 238
   کد: 144196
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰

   پاسخگویی بیش از 2550 پیام شهروندان منطقه 3 مشهد توسط مرکز 137

   نگرش ما بهره‌برداری از توان نظارتی خود شهروندان است، به گونه‌ای که انتظار ما در واقع این است که مردم ذره بین به دست اقدامات ما را رصد نمایند تا از این دریچه به بهبود عملکرد و کارایی دست یابیم.
   پاسخگویی بیش از 2550 پیام شهروندان منطقه 3 مشهد توسط مرکز 137

   شهردار منطقه 3 مشهد از پاسخگویی بیش از 2550 پیام مردمی در سه ماهه سوم سال جاری از سوی 137 منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان وحیدی با اشاره به این نکته افزود: انتقال هدفمند و سریع کلیه نیازمندی‌های شهروندان در حوزه مدیریت شهری از اولین دلایل راه‌اندازی سامانه 137 بوده است که صرفه جویی در امکانات، منابع انسانی و زمان از طریق مشاوره، دریافت انتقادات و پیشنهادات و رفع آن نیز در وهله دوم از وظایف این سامانه است.
   وی خاطرنشان کرد: نگرش ما بهره‌برداری از توان نظارتی خود شهروندان است، به گونه‌ای که انتظار ما در واقع این است که مردم ذره بین به دست اقدامات ما را رصد نمایند تا از این دریچه به بهبود عملکرد و کارایی دست یابیم.
   زمانیان وحیدی با تاکید بر روند مطلوب پاسخگویی منطقه به درخواست‌ های شهروندان گفت: در فصل پاییز، مرکز ارتباطات مردمی 137 منطقه سه با توجه به بالا بودن حجم درخواست‌های مردمی، تعداد 2550 پیام مردمی را به ثبت رسانده است که خوشبختانه بر اساس گزارش‌های داده شده، تمام درخواست‌ها پاسخ و رضایت شهروندان نیز جلب شده است و منطقه 3 به رغم کاستی‌های گسترده آن همچون سنوات گذشته کماکان جزء مناطقی است که کمترین میزان پیگیری مجدد در شهر را داشته است.
   شهردار منطقه 3 مشهد خاطرنشان کرد: بیشترین پیام‌ها در فصل پاییز مربوط به رفت و روب و نظافت خیابان ها بوده است که دلیل آن نیز مشکلات مرتبط به عدم زمانبندی مناسب شهروندان در زباله گذاری می‌باشد که باید در این راستا فرهنگ سازی مناسب صورت پذیرد.
   به گفته زمانیان وحیدی، ساختار سامانه 137 شهرداری بر محوریت خدمات‌رسانی مطلوب تر به شهروندان و ایجاد ارتباط بیشتر شهروندان با مدیران ارشد شهرداری بنا شده است.
    

   تعداد بازدید: 238
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .