•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 322
   کد: 144343
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
   به دنبال تعطیلی مدارس و تاخیر در آغاز به کار ادارات دولتی؛

   آلاینده‌های هوای شهر مشهد کاهش پیدا کرده است

   در حال حاضر 25 درصد حمل و نقل شهری در ابتدای صبح که اوج آلایندگی هوا است، مربوط به تردد سرویس‌های مدارس می‌باشد که با توجه به تعطیلی مدارس شاهد کاهش آلاینده‌ها بودیم.
   آلاینده‌های هوای شهر مشهد کاهش پیدا کرده است

   مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد از کاهش آلاینده‌های هوای شهر مشهد به دلیل تعطیلی مدارس و تاخیر در آغاز به کار ادارات دولتی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد پذیرا در برنامه زنده رادیویی «شهر ما» که صبح امروز از صدای خراسان رضوی پخش شد، بیان کرد: با توجه به تعطیلی مدارس در دو شیفت و تاخیر در آغاز به کار ادارات دولتی خوشبختانه آلودگی هوا روند نزولی پیدا کرده است.
   وی افزود: در حال حاضر شاخص کیفی هوای شهر مشهد 110 و ناسالم برای گروه‌های حساس است.
   مدیر محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: ادامه روند نزولی آلاینده‌های هوا بستگی به ادامه پایداری هوا دارد چرا که متاسفانه پدیده وارونگی هوا در مشهد طی شش ماهه دوم سال بیشتر رخ می‌دهد که این اتفاق سبب انباشت آلاینده‌ها می‌شود.
   پذیرا عنوان کرد: در حال حاضر 25 درصد حمل و نقل شهری در ابتدای صبح که اوج آلایندگی هوا است، مربوط به تردد سرویس‌های مدارس می‌باشد که با توجه به تعطیلی مدارس شاهد کاهش آلاینده‌ها بودیم.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 322
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .