•  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 8738
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۰/۱۰/۰۸
   رئیس پارک علم و فناوری خراسان:

   ارتباط با مراکز علمی باید در اولویت کار سازمان ها قرار بگیرد

   رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: مشهد به عنوان کلان شهر مذهبی مخاطبان زیادی دارد و شهرداری مشهد باید برای رضایت مندی آنان مسائل را علمی ودقیق تر اجرا کنند.
   ارتباط با مراکز علمی باید در اولویت کار سازمان ها قرار بگیرد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید حسن علم الهدایی در بازدید از غرفه گروه مشاوران جوان اظهار داشت: با وجود اینکه چهار سال از تاسیس گروه مشاوران جوان می گذرد ، توانسته است در این فرصت خدمات ارزنده ای را به عرصه مدیریت شهری ارائه دهد.
   وی افزود: شهر مشهد با وجود این گروه جایگاه خوبی برای مشاوره در عرصه های مختلف شهری دارد که علی رغم آن باید بررسی های بنیادی و هدفمند بیشتری در این عرصه ها انجام بگیرد.
   علم الهدایی با اشاره به اینکه شهرداری مشهد، در حوزه مدیریت شهری، ارتباطات خوبی با دانشگاه ها و موسسات مختلف دارد بیان داشت: با مخاطب محور شدن فعالیت های شهر سازی در مشهد، مدیریت شهری به سمت علمی شدن پیش می رود و شهرداری نیز بر این اساس باید همگام با نیازهای شهر ارتباط با مراکز علمی را در دستور کار قرار دهد و این فعالیت ها را گسترش دهد.
   گفتنی است؛ گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد اولین دوره مسابقات روبات آتش نشان را در این نمایشگاه برگزار کرده است.

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .