•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 295
   کد: 145393
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
   در نشست تخصصی با سفیر کشور اتریش مطرح شد؛

   تاکید بر انتقال دانش فنی بین ایران و اتریش در زمینه مدیریت بحران

   در پایان این نشست، سفیر اتریش و رایزن اقتصادی سفارت اتریش به همراه همسرانشان و جمعی از مسئوولان شهری مشهد به صورت نمادین لباس فرم گروه‌های دوام ثامن را بر تن کردند.
   تاکید بر انتقال دانش فنی بین ایران و اتریش در زمینه مدیریت بحران

   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد بر لزوم انتقال دانش فنی بین ایران و اتریش در زمینه مدیریت بحران تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، امیر عزیزی با اشاره به برگزاری نشست تخصصی مجموعه مدیریت بحران با دکتر اشتفان شولتز سفیر اتریش و دکتر کریستوف گراب مایر رایزن اقتصادی سفارت اتریش در تهران، اظهار کرد: در این نشست بر لزوم انتقال دانش فنی در حوزه مدیریت بحران بین دو کشور ایران و اتریش تاکید شد. همچنین موضوع انتقال تجربه موفق گروه‌های دوام ایران به کشور افغانستان با حمایت اتریش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   وی در ادامه بیان کرد: مشارکت در برگزاری اجلاس مدیریت بحران که اسفندماه در تهران برگزار می‌شود و سفارت اتریش حامی آن است، مورد توجه قرار گرفت.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد به کمک شهرداری مشهد در الحاق شهرهای اتریش به شبکه جهانی جوامع ایمن اشاره کرد و افزود: مشارکت اتریش در برگزاری جشنواره فیلم و کاریکاتور جامعه ایمن از دیگر توافقاتی بود که در جریان برگزاری این نشست به آن دست یافتیم.
   عزیزی به ارائه توضیحاتی پیرامون طرح دوام ثامن و مردمی بودن آن پرداخت و گفت: در پایان این نشست، سفیر اتریش و رایزن اقتصادی سفارت اتریش به همراه همسرانشان و جمعی از مسئوولان شهری مشهد به صورت نمادین لباس فرم گروه‌های دوام ثامن را بر تن کردند.
   نجمه کیشی

    

   کلید واژه ها: اتریش - بحران - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 295
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .