•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 118
   کد: 147108
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۰۶
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد در «نشست هم‌افزایی اندیشه‌ها پیرامون بزرگترین میدان معاصر ایران»:

   طرح میدان شهدا الگویی اجرایی برای کلانشهرها است

   ساختار طرح میدان شهدا پروژه محور و خودگردان این طرح یک ظرفیت بالقوه و تکیه‌گاه و امن جهت تحقق رویکرد روبه جلو است که می‌تواند الگویی اجرایی قابل توجهی برای کلانشهرها باشد.
   طرح میدان شهدا الگویی اجرایی برای کلانشهرها است

   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد گفت: ساختار طرح میدان شهدا پروژه محور و خودگردان این طرح یک ظرفیت بالقوه و تکیه‌گاه و امن جهت تحقق رویکرد روبه جلو است که می‌تواند الگویی اجرایی قابل توجهی برای کلانشهرها باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، وحید برجسته‌نژاد در «نشست هم‌افزایی اندیشه‌ها پیرامون بزرگترین میدان معاصر ایران» که عصر امروز در موزه بزرگ خراسان برگزار شد، بیان کرد: بسیاری از اندیشمندان کنار اجرای طرح میدان شهدا بودند و چشم‌انداز آن را از یاد نبردند و به ما یادآوری کردند که از آنچه از فرآیند مشخص استف مراقبت کنند.
   وی افزود: امروز 70 درصد از 70 پروژه پهنه 35 هکتاری طرح میدان شهدا با یک هزار میلیارد تومان اجرایی شده است.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد تصریح کرد: با تحلیل وضعیت و شرایط اقتصادی حاضر، کندی عملیات اجرایی دور از انتظار نیست اما اعلام طرح میدان شهدا به عنوان اولویت به مردم از سوی مدیریت شهری در دوره جدید و تدوین استراتژی پیش برنده جدید سبب شد مدیریت طرح ضمن فعال‌سازی پروژه‌های پایانی حتی جهت انتخاب پیمانکاران پوسته و لایجه‌های پنهانی اقدام کند.
   برجسته‌نژاد اضافه کرد: ساختار طرح میدان شهدا پروژه محور و خودگردان این طرح یک ظرفیت بالقوه و تکیه‌گاه و امن جهت تحقق رویکرد روبه جلو است که می‌تواند الگویی اجرایی قابل توجهی برای کلانشهرها باشد.
   وی تصریح کرد: امیدواریم مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و ابزارهای کاربردی از طرح میدان شهدا تدوین شده و در اختیار حوزه کلان مدیریت شهری قرار گیرد.
   مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز به نقطه‌ای رسیدیم که تا تحقق چشم‌انداز طرح راهی نمانده است.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 118
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .