•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 176
   کد: 147120
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
   شهردار اسبق مشهد مقدس در «نشست هم‌افزایی اندیشه‌ها پیرامون بزرگ‌ترین میدان معاصر ایران» تاکید کرد؛

   لزوم تکمیل طرح میدان شهدا در این دوره از مدیریت شهری

   نباید سرمایه و زمان از بین برود و باید پروژه نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر که ۵۰ درصد آن و طرح میدان شهدا که ۷۰ درصد آن به اتمام رسیده است، تکمیل شود.
   لزوم تکمیل طرح میدان شهدا در این دوره از مدیریت شهری

   شهردار اسبق مشهد مقدس گفت: میدان شهدا زنده است و در این دوره از مدیریت شهری تکمیل می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سیدهاشم بنی‌هاشمی در «نشست هم‌افزایی اندیشه‌ها پیرامون بزرگ‌ترین میدان معاصر ایران» اظهار کرد: میدان شهدا زنده است و امیدواریم به زودی به دست مدیریت شهری جدید این پروژه به اتمام می‌رسد.
   وی افزود: متاسفانه طرح میدان شهدا از اولویت اول شهرداری خارج شده است که البته لازم است پروژه‌های نیمه تمام مثل ابن طرح تکمیل شود.
   شهردار اسبق مشهد مقدس تصریح کرد: دو دوره شورای شهر از اجرای این طرح می‌گذرد. متاسفانه در دوره گذشته مدیریت شهری فضاسازی‌هایی در مورد این پروژه شد که باعث گردید فرصت‌های شهر از بین برود.
   بنی‌هاشمی تاکید کرد: نباید سرمایه و زمان از بین برود و باید پروژه نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر که ۵۰ درصد آن و طرح میدان شهدا که ۷۰ درصد آن به اتمام رسیده است تکمیل شود.
   وی گفت: افرادی که طرح میدان شهدا را طراحی و اجرا کرده‌اند، مراحل قانونی طرح را طی کرده‌اند و نقدهایی نیز به طرح وارد و اصلاح شده است.
   شهردار اسبق مشهد مقدس بیان کرد: باید فاصله میدان شهدا تا حرم مطهر پیاده‌راه شود چون بست حرم مطهر است که باید آرامش در آن حاکم باشد.
   احمد پورمفردی

    

   کلید واژه ها: میدان شهدا -
   تعداد بازدید: 176
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .