•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 204
   کد: 147367
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
   در پی بارندگی‌های شب گذشته صورت گرفت؛

   بکارگیری ۶۳ دستگاه ماشین‌آلات و ۲۶۰ نیروی کارگری برای مقابله با تجمع آب در سطح شهر

   رگبارهای عصر چهارشنبه نیز برای لحظاتی روان آب در معابر مناطق از جمله منطقه ۹ و خیابان پیروزی، رضوی، کوثر و... جاری کرد.
   بکارگیری ۶۳ دستگاه ماشین‌آلات و ۲۶۰ نیروی کارگری برای مقابله با تجمع آب در سطح شهر

   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد از بکارگیری ۶۳ دستگاه ماشین‌آلات و ۲۶۰ نیروی کارگری برای مقابله با تجمع آب در سطح شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا صحراگرد عنوان کرد: طی بارندگی شب گذشته که به صورت رگبار و با شدت و ضعف استمرار داشت حدود 27 معبر که عمدتا در مناطق 2، 3 و 6 (معابر حاشیه شهر) از جمله نجف، وطن‌خواه، کشمیری و به طور عمده معابر فرعی بولوار حر از جمله کوچه‌های خیابان خوش سیما گزارش آب افتادگی از طریق سامانه 137 اعلام و ناظران طی بازدید به عمل آمده در اسرع وقت موارد را مرتفع کردند.
   وی افزود: در سایر مناطق نیز مواردی به دلیل شیب نامناسب آسفالت و پرشدن حجم کانال و چاه جذبی گزارش شد که از جمله آنها تقاطع ارشاد -پنجراه سناباد، مجد، میدان تقی‌آباد، آوینی 55 و... گزارش و مرتفع شد.
   مدیر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: رگبارهای عصر چهارشنبه نیز برای لحظاتی روان آب در معابر مناطق از جمله منطقه ۹ و خیابان پیروزی، رضوی، کوثر و... جاری کرد.
   وی افزود: برای مقابله با مشکلات ناشی از بارش ها مجموعا 63 دستگاه ماشین‌آلات و حدود ۲۶۰ نیروی کارگری فعالیت داشتند که ۴۳ دستگاه ماشین‌آلات از سازمان مدیریت پسماند و مابقی از بخش خصوصی تامین شد.
   صحراگرد تاکید کرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی و اقدام به موقع نیروها مشکل خاصی در سطح شهر گزارش نشده است و تمامی معابر سطح شهرباز ورفت آمد جریان دارد.
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .