•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 197
   کد: 147680
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
   شهردار مشهد مقدس در هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مطرح کرد؛

   پیش‌بینی تحقق 70 درصدی درآمدها در سال جاری / اولین بودجه شفاف شهرداری با بررسی مردم و اعضای شورای شهر تصویب شد

   زمانی که ما شهرداری را تحویل گرفتیم 25 درصد درآمد‌های نقدی محقق شده بود لذا این میزان تحقق، چشم انداز درستی برای بستن بودجه به ما نمی‌داد که علتش همان زمان گذار 4 ماهه فطرت و تغییر در مدیریت شهری بود.
   پیش‌بینی تحقق 70 درصدی درآمدها در سال جاری / اولین بودجه شفاف شهرداری با بررسی مردم و اعضای شورای شهر تصویب شد

   شهردار مشهد مقدس گفت: پیش بینی می‌شود در سال جاری به تحقق 70 درصدی درآمدهای شهرداری دست یابیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی در هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر و در توضیح آلبوم بودجه سال 97 شهرداری اظهار کرد: از اعضای شورای اسلامی شهر و کمیسیون تلفیق که شبانه‌روزی کار کردند و بودجه سال 97 شهرداری را به موقع برای تصویب به صحن علنی شورا آوردند، تشکر می‌کنم.
   وی افزود: کار تخصصی انجام شد و نشست‌های کارشناسی با حضور متخصصان شهرداری و صاحبنظران دانشگاهی برای بررسی بودجه سال آینده شهرداری در شورای شهر برگزار گردید و برای اولین بار است که بودجه شهرداری به صورت شفاف به استحضار مردم فهیم مشهد رسید و جلسات چالشی نیز در این راستا برگزار شد که حاصل آن، امروز برای تصویب به صحن علنی شورا ارائه شده است.
   شهردار مشهد مقدس تصریح کرد: ما بودجه امسال را خیلی محافظه‌کارانه تدوین کرده‌ایم چون برداشت درستی از وضعیت شهرداری در دسترس نداشتیم و باید روند سابق را الگو قرار می‌دادیم زیرا دوره مدیریت قبلی با مشخص شدن نتیجه انتخابات، در ماه دوم سال تقریبا دیگر به پایان رسیده بود و 4 ماه شهرداری در بلاتکلیفی قرار داشت که لازم است دولت و مجلس در این خصوص تصمیم‌گیری کنند تا شورای منتخب، بلافاصله کار خود را بعد از اعلام نتایج آغاز نمایند.
   تقی‌زاده خامسی ادامه داد: در آن 4 ماه که کسی آنطور که باید دل به کار نمی‌داد، بعد هم که ما سکان مدیریت شهری را در دست گرفتیم طبیعی است که مدتی طول می‌کشد تا سیاست‌ها و استراتژی‌های جدید در مجموعه حاکم شود.
   وی با بیان این مطلب که امیدواریم در سال آینده بودجه عملیاتی‌تری را ارائه نماییم، خاطر نشان کرد: زمانی که ما شهرداری را تحویل گرفتیم 25 درصد درآمد‌های نقدی محقق شده بود لذا این میزان تحقق، چشم انداز درستی برای بستن بودجه به ما نمی‌داد که علتش همان زمان گذار 4 ماهه فطرت و تغییر در مدیریت شهری بود.
   شهردار مشهدمقدس گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری حداقل باید با 40 درصد تحقق درآمد مواجه باشیم. پیش‌بینی می‌کنیم محقق شدن درآمدهای امسال نسبت به سال قبل با تغییر زیادی روبرو نباشد و به 70 درصد تحقق درآمدها در سال جاری دست یابیم. البته امیدوارم روزی به تحقق 100 درصدی بودجه در شهرداری مشهد برسیم.
   وی تاکید کرد: باز هم از همدلی و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر برای برسی بودجه سال 97 شهرداری مشهد تشکر می‌کنم و باید افتخار کنم که منتخب این شورای همدل و همراه هستم.
   احمد پورمفردی

    

   کلید واژه ها: درآمد - شهرداری مشهد - بودجه -
   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .