•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 174
   کد: 147774
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   23 هزار تومان؛ میانگین سهم هر پلاک مشهد در پرداخت عوارض نوسازی سال 97

   مجموع درآمدهای شهرداری مشهد از محل درآمدهای ساختمانی در سال 97 بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، مبلغ یک هزار و 935 میلیارد تومان خواهد بود که میزان تحقق آن با توجه به شرایط ایجاد شده در صنعت ساختمان، متغییر خواهد بود.
   23 هزار تومان؛ میانگین سهم هر پلاک مشهد در پرداخت عوارض نوسازی سال 97

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس از تصویب سرانه 23 هزار و 628 هزار تومانی برای پرداخت عوارض نوسازی هر پلاک شهر مشهد در سال 97 توسط شورای اسلامی شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ در مقایسه میزان درآمدهای ساختمانی شهرداری مشهد در آلبوم مصوب بودجه سال 97 با آلبوم پیشنهادی شهرداری اظهار کرد: میزان درآمد از محل عوارض نوسازی در سال 97 توسط شهرداری مشهد 55 میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که بر این اساس سرانه سهم هر پلاک به صورت میانگین 17 هزار و 327 تومان می‌شد.
   وی افزود: بر اساس تغییرات صورت گرفته در شورای اسلامی شهر، این درآمد رقم 75 میلیارد تومان در نظر گرفته شد که بر این اساس سرانه هر پلاک به طور میانگین به 23 هزار و 628 هزار تومان افزایش یافت.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس خاطرنشان کرد: همچنین میزان درآمد شهرداری از محل تخلفات ساختمانی در سال آینده در لایحه ارسالی به شورا، 802 میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که این رقم در شورای اسلامی شهر به 672 میلیارد تومان کاهش یافت.
   آل شیخ در مورد درآمد از محل عوارض ساختمانی نیز گفت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، درآمد شهرداری مشهد از این محل در سال 97، یک هزار و 188 میلیارد تومان خواهد بود که این رقم در لایحه پیشنهادی شهرداری رقم یک هزار و 479 میلیارد تومان بود.
   وی تصریح کرد: مجموع درآمدهای شهرداری مشهد از محل درآمدهای ساختمانی در سال 97 بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر، مبلغ یک هزار و 935 میلیارد تومان خواهد بود که میزان تحقق آن با توجه به شرایط ایجاد شده در صنعت ساختمان، متغییر خواهد بود.
   احمد پورمفردی

    

   کلید واژه ها: عوارض نوسازی - بودجه -
   تعداد بازدید: 174
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .