•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 689
   کد: 147836
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   11 هزار تومان؛ میانگین عوارض سالیانه پرداختی هر خودرو مشهدی در سال 97

   با تصویب پیشنهاد شهرداری در شورای اسلامی شهر مقرر شد یک هزار و 213 میلیارد تومان از درآمدهای شهرداری در سال 97 از طریق انتشار اوراق مشارکت و اخذ تسهیلات قرضه حاصل گردد.
   11 هزار تومان؛ میانگین عوارض سالیانه پرداختی هر خودرو مشهدی در سال 97

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس گفت: میانگین عوارض سالانه پرداختی هر خودرو مشهدی در سال 97 تنها 11 هزار تومان تعیین شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ در مورد درآمدهای غیر ساختمانی شهرداری مشهد در آلبوم بودجه سال 97 اظهار کرد: درآمدهای غیر ساختمانی شهرداری شامل مالیات بر ارزش افزوده، عوارض خودرو، کمک‌های دولتی در اتوبوس و مترو، منابع حاصل از فروش اموال شهرداری و همچنین منابع حاصل از اخذ تسهیلات قرضه و انتشار اوراق مشارکت است.
   وی افزود: در حوزه درآمدهای حاصل از کد مالیات بر ارزش افزوده، بودجه پیشنهادی شهرداری مشهد برای سال 97 رقم 322 میلیارد تومان بود که شورای اسلامی شهر در بررسی و تصویب بودجه، این رقم را به 342 میلیارد تومان افزایش داد.
   آل شیخ بیان کرد: همچنین مقرر شده است شهرداری مشهد در سال آینده از محل عوارض سالیانه خودرو، 35 میلیارد تومان کسب درآمد نماید که بر این اساس، سرانه عوارض پرداختی هر خودرو مشهدی به طور میانگین 11 هزار و 26 تومان خواهد بود.
   وی در مورد کمک‌های دولتی در حوزه مترو و اتوبوسرانی نیز گفت: رقم پیشنهادی شهرداری مشهد در این حوزه یعنی رقم 566 میلیارد تومان بدون تغییر در شورای اسلامی شهر به تصویب رسید که امیدواریم با پرداخت به موقع این کمک‌ها از سوی دولت در سال آینده، پروژه‌ خط 2 و 3 قطار شهری و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی تسریع شود.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس اذعان کرد: همچنین با تصویب پیشنهاد شهرداری در شورای اسلامی شهر مقرر شد یک هزار و 213 میلیارد تومان از درآمدهای شهرداری در سال 97 از طریق انتشار اوراق مشارکت و اخذ تسهیلات قرضه حاصل گردد.
   آل شیخ افزود: همچنین شورای اسلامی شهر بر پیشنهاد شهرداری مبنی بر کسب یک هزار و 815 میلیارد تومان منابع برای شهرداری در سال آینده از طریق فروش اموالش مهر تایید زد.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 689
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .