•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 252
   کد: 147888
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس عنوان کرد:

   هزینه 378 هزار تومانی شهرداری مشهد به ازای هر شهروند برای نگهداری شهر در سال 97

   شورای اسلامی شهر مشهد مقدس هزینه پروژه‌های عمرانی را به 6 هزار و 28 میلیارد تومان افزایش داد که بر این اساس سهم هر شهروند مشهدی از بودجه عمرانی اختصاصی شهرداری مشهد در سال 97، مبلغ یک میلیون و 899 هزار و 23 هزار تومان خواهد بود.
   هزینه 378 هزار تومانی شهرداری مشهد به ازای هر شهروند برای نگهداری شهر در سال 97

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس از پیش‌بینی هزینه کرد 378 هزار تومانی شهرداری به ازای شهر شهروند مشهدی در سال 97 برای تامین هزینه‌های جاری و نگهداشت شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ با بیان این مطلب اظهار داشت: براساس بودجه پیشنهادی شهرداری مشهد برای سال 97 پیش‌بینی شده بود یک هزار و 271 میلیارد تومان جهت هزینه‌های جاری و نگهداشت شهر هزینه شود که بر این اساس سرانه هر شهروند 400 هزار و 408 تومان بود.
   وی افزود: شورای اسلامی شهر با بودجه جاری و نگهداشت شهر مشهد در سال آینده به مبلغ یک هزار و 200 میلیارد تومان موافقت نمود که بر این اساس شهرداری مشهد در سال اینده به طور متوسط به ازای هر شهروند مبلغ 378 هزار و 41 تومان جهت رفت و روب، جمع‌آوری زباله، نگهداری فضای سبز و ... هزینه خواهد کرد.
   آل شیخ گفت: همچنین شهرداری مشهد پیشنهاد هزینه کرد 5 هزار و 562 میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی در قالب لایحه بودجه سال 97 به شورای اسلامی شهر ارائه کرده بود که بر این اساس پیش بینی شده بود به ازای شهر شهروند یک میلیون و 75 هزار و 210 تومان از سوی شهرداری به عنوان بودجه عموانی اختصاص یافته و هزینه شود.
   وی ادامه داد: شورای اسلامی شهر مشهد مقدس هزینه پروژه‌های عمرانی را به 6 هزار و 28 میلیارد تومان افزایش داد که بر این اساس سهم هر شهروند مشهدی از بودجه عمرانی اختصاصی شهرداری مشهد در سال 97، مبلغ یک میلیون و 899 هزار و 23 هزار تومان خواهد بود.
   احمد پورمفردی
    

   کلید واژه ها: هزینه های شهر - شهرداری - مشهد -
   تعداد بازدید: 252
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .