•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 241
   کد: 147928
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
   قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران در جریان انعقاد تفاهم‌نامه این سازمان با شهرداری مشهد:

   آماده همکاری با شهرداری در حوزه حمل و نقلی و مبارزه با آلودگی هوا هستیم

   در راستای جلب منابع مالی تکلیف مهمی در قالب قانون برنامه ششم توسعه بر عهده این سازمان نهاده شده است.
   آماده همکاری با شهرداری در حوزه حمل و نقلی و مبارزه با آلودگی هوا هستیم

   قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران با بیان اینکه آماده همکاری با شهرداری در حوزه حمل و نقلی و مبارزه با آلودگی هوا و... هستیم، گفت: انعقاد تفاهم‌نامه بستر همکاری‌های آتی را فراهم می‌آورد و امیدواریم در زمینه‌های مختلف کمک‌های آموزشی، خطوط مالی، سرمایه‌گذاری و غیره ارائه دهیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، حسینی با بیان این مطلب در جریان انعقاد تفاهم‌نامه سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران با شهرداری مشهد، اظهار کرد: بعد از اجرای برجام مجوز اجرای 23 میلیارد دلار پروژه سرمایه‌گذاری صادر شده همچنین 31 میلیارد دلار قراردادهای مالی با چین دانمارک، ایتالیا و غیره منعقد و تفاهم‌نامه به منظور اجرای پروژه‌ها امضا شده است.
   وی با بیان اینکه در راستای جلب منابع مالی تکلیف مهمی در قالب قانون برنامه ششم توسعه بر عهده این سازمان نهاده شده است، افزود: باید به رشد 8 درصدی در این خصوص دست یابیم.
   قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران بیان کرد: بی‌شک تحقق این میزان رشد بدون جلب مشارکت سرمایه‌گذاران، فاینانس و قرادادهای مشارکتی مستقیم امکان‌پذیر نیست.
   حسینی با اشاره به اینکه رقمی معادل 2.8 درصد رشد اقتصادی کشور نیازمند منابع جذب خارجی است، بیان کرد: بدین ترتیب سالانه 65 میلیارد دلار در قالب فاینانس اخذ می‌شود.
   وی با بیان اینکه شهرداری‌ها در سطح کشور خدمات متعددی به شهروندان ارائه می‌کنند، گفت: به همین دلیل آماده همکاری با شهرداری در حوزه پروژه‌های حمل و نقلی، مبارزه با آلودگی هوا و غیره هستیم.
   وی ادامه داد: انعقاد این تفاهم‌نامه بستر همکاری‌های آتی را فراهم می‌آورد و امیدواریم در زمینه‌های مختلف کمک‌های آموزشی، خطوط مالی، سرمایه‌گذاری و غیره ارائه دهیم.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 241
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .