•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 585
   کد: 147929
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
   مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی در جریان انعقاد تفاهم‌نامه مشترک بین شهرداری مشهد و سازمان سرمایه‌گذاری ایران مطرح کرد؛

   حرکت موفق شهرداری مشهد در جذب منابع مالی با اجرای پروژه‌های قطار شهری

   در 9 ماه سال 96، مبلغ 580 میلیون دلار جذب سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در استان صورت پذیرفت که این رقم در مقایسه با سال 95، سه و نیم برابر شده است.
   حرکت موفق شهرداری مشهد در جذب منابع مالی با اجرای پروژه‌های قطار شهری

   مدیر کل اقتصاد و دارایی خراسان رضوی بر حرکت موفق شهرداری مشهد در جذب منابع مالی ملی با اجرای پروژه‌های قطار شهری تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی رمضانی با بیان این مطلب در جریان انعقاد تفاهم‌نامه مشترک بین شهرداری مشهد و سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، اظهار کرد: برای استان‌ها سهم‌بندی خاصی مشخص نشده و دریافت منابع مالی به صورت جذبی تعریف شده است. هر استانی که پروژه داشته باشد، می‌تواند سریعتر این اعتبار را جذب کند.
   وی افزود: شهرداری مشهد نیز با تعریف پروژه‌های قطار شهری حرکت موفقی در این زمینه شکل داده است و امید است با توجه به پروژه‌های تعریف شده سهم خوبی در جلب فاینانس در استان خراسان رضوی کسب گردد.
   مدیر کل اقتصاد و دارایی خراسان رضوی ادامه داد: در 9 ماه سال 96، مبلغ 580 میلیون دلار جذب سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در استان صورت پذیرفت که این رقم در مقایسه با سال 95، سه و نیم برابر شده است.
   رمضانی ابراز امیدواری کرد: این اقدام منجر به روان‌سازی و تسهیل فرآیندها و توسعه اقتصادی استان شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 585
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .