•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 163
   کد: 148067
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در مراسم افتتاح «نگارخانه شهر»:

   کمک موثر راه‌اندازی «نگارخانه شهر» به توسعه فضای فرهنگی مشهد/ «نگارخانه شهر» تبدیل به کانون جذب گردشگر در مشهد شود

   برای همه هنرمندان پرتلاش و زحمتکش با خلق آثار ارزشمندشان که عموما در همه این آثار پیام‌های معنوی و اخلاقی در پی دارد، این گالری می‌تواند به کانون تربیتی برای دختران و پسران ما تبدیل شود.
   کمک موثر راه‌اندازی «نگارخانه شهر» به توسعه فضای فرهنگی مشهد/ «نگارخانه شهر» تبدیل به کانون جذب گردشگر در مشهد شود

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: راه‌اندازی «نگارخانه شهر»، کمک موثری به توسعه فضای فرهنگی و هویتی شهر در میدان شهدا خواهد کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدرضا حیدری در مراسم افتتاحیه بزرگترین «نگارخانه شهر»، ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام زن و تقدیر از تلاش فرهنگی شهردار مشهد و روابط عمومی شهرداری مشهد برای راه‌اندازی این نگارخانه، اظهار کرد: این کارگروهی چند ویژگی مهم دارد، اول اینکه میدان شهدا بزرگترین میدان شهری کشور بوده و در این میدان که بخشی از هویت مردم مشهد است وجود این گالری کمک موثری در فضای فرهنگی شهر خواهد داشت.
   وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با توجه به حجم زائر و گردشگری که در مشهد داریم این مکان می‌تواند به یکی از کانون های جذب گردشگر و زائر تبدیل شود.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس خاطرنشان کرد: اینکه شروع این کار در این مناسبت و توسط بانوان هنرمند مشهد رقم خورده است را به فال نیک می‌گیریم، چوم مطمئن هستیم که کاری که بانوان هنرمند آغاز کرده‌اند با قوت بیشتری پیش می‌رود.
   حیدری اضافه کرد: برای همه هنرمندان پرتلاش و زحمتکش با خلق آثار ارزشمندشان که عموما در همه این آثار پیام‌های معنوی و اخلاقی در پی دارد، این گالری می‌تواند به کانون تربیتی برای دختران و پسران ما تبدیل شود.
   وی در پایان گفت: به همه هنرمندان هم توصیه می‌کنم با قوای بیشتری وارد میدان شوند و از ظرفیت‌های این چنینی که توسط مدیریت شهری فراهم شده است بهره ببرند.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .