•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 163
   کد: 148168
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   رییس کمیته ملی المپیک در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین در میادین بین‌المللی ضمن تقدیر از شهردار مشهد:

   تجلیل از قهرمانان ورزشی تجلیل از فضیلت‌ها است

   ما قهرمانان ورزشی را سمبلی برای جوانان خود می‌دانیم. مدال هم سکه طلا نیست بلکه عامل غیرت، هویت و غرور ملت ایران است. امیدوارم همه مردم ایران با مدال‌هایی که قهرمانان ما در عرصه‌های مختلف ورزشی کسب می‌کنند شاد و بانشاط باشند. البته باید توجه داشت هدف ورزش کسب مدال نیست بلکه کسب فضیلت و اخلاق است و ورزشکار نیز باید سمبل فضیلت باشد.
   تجلیل از قهرمانان ورزشی تجلیل از فضیلت‌ها است

   رییس کمیته ملی المپیک گفت: تجلیل از قهرمانان ورزشی، تجلیل از فضیلت‌ها است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، رضا امیری صالحی در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین در میادین بین‌المللی استاندار خراسان رضوی که از سوی شهرداری مشهدمقدس برگزار شده بود، اظهار کرد: از استاندار سختکوش و شهردار با لیاقت و باکفایت مشهد و همه کسانی که در برگزاری این مراسم نقش داشته‌اند، تشکر می‌کنم.
   وی افزود: ما مدال‌آوران را صرفا به عنوان کسانی که یک مدال در عرصه آسیایی یا جهانی کسب کرده‌اند نمی‌دانیم بلکه این کارشان و کسب این مدال‌ها نشان غیرت و هویت ایرانی است. تاکنون دیدید و خواهید دیدید وقتی قهرمانان ما می‌درخشند هویت ملی در این کشور زنده نگه داشته می‌شود.
   رییس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اینکه ما باید انسانهایی را که در این هویت نقش دارند تکریم کنیم، اذعان کرد: آخرین جلسه اعزام را به رویداد جاکارتا برگزار شد که با اعزام این تیم، در نیمه سال 97 با کسب مدال‌های آسیایی نشان غرور و نشاط را در این کشور احساس خواهیم کرد.
   امیری صالحی عنوان کرد: ما قهرمانان ورزشی را سمبلی برای جوانان خود می‌دانیم. مدال هم سکه طلا نیست بلکه عامل غیرت، هویت و غرور ملت ایران است. امیدوارم همه مردم ایران با مدال‌هایی که قهرمانان ما در عرصه‌های مختلف ورزشی کسب می‌کنند شاد و بانشاط باشند. البته باید توجه داشت هدف ورزش کسب مدال نیست بلکه کسب فضیلت و اخلاق است و ورزشکار نیز باید سمبل فضیلت باشد.
   وی بیان کرد: هر وقت از نشاط صحبت می‌کنیم به اشتباه همه ذهنشان سراغ کنسرت می‌رود در صورتی که نشاط احساس رضایت یک جامعه از عوامل محیطی خود است. دیده‌ایم میلیون‌ها نفر در کشور از پیروزی تیم فوتبال به خیابان‌ها آمدند و احساس رضایت داشتند.
   رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: کشور همسایه ما با قهرمانان استیجاری، هر روز مدال‌های زیادی در مسابقات کسب می‌کند اما مردمش احساس غرور نمی‌کنند اما وقتی یک خراسانی کسب مدال می‌کند همه ایرانی‌ها احساس غرور می‌کنند.
   امیری صالحی با بیان این مطلب که تجلیلی از قهرمانان تجلیل از فضیلت‌هاست، اضافه کرد: وقتی نام تختی را می‌شنوید همه فتوتش را به یاد می‌آورید. ما باید افتخار کنیم که امشب در جمعی هستیم که قهرمانان این خطه تجلیل می‌شوند. بخاطر برگزاری این مراسم از همه مسئولان به ویژه استاندار و شهردار مشهد مقدس تقدیر و تشکر می‌کنم.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 163
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .