•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 215
   کد: 148171
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین در میادین بین‌المللی مطرح کرد؛

   حمایت از ورزش قهرمانی به‌خاطر ایفای نقش در نشاط و هویت مردم/ ماموریت اصلی مدیریت شهری توسعه ورزش همگانی است

   همین که این افراد که زحمت کشیده‌اند و برای این کشور افتخار آفرینی کرده‌اند، مورد توجه قرار گیرند گام بزرگی است که امیدواریم در سال 97 هم این مسیر را ادامه خواهیم داد و در حد توانمان از ورزش قهرمانی حمایت خواهیم کرد.
   حمایت از ورزش قهرمانی به‌خاطر ایفای نقش در نشاط و هویت مردم/ ماموریت اصلی مدیریت شهری توسعه ورزش همگانی است

   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: از ورزش قهرمانی به‌خاطر ایفای نقش در نشاط، هویت و غرور مردم کشور حمایت می‌کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدرضا حیدری در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران افتخارآفرین در میادین بین‌المللی که به همت شهرداری مشهد در مجتمع پذیرایی کوهسنگی برگزار شد، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر مشهد مقدس و شهرداری، ماموریت اصلی ما، توسعه ورزش همگانی می‌باشد اما ورزش قهرمانی را هم بخاطر نقشی که در نشاط، امید، غرور و هویت این شهر و کشور ایفا می‌کند، حمایت می‌کنیم.
   وی افزود: به علت محدودیت‌های قانونی موجود، نمی توانیم به صورت حرفه‌ای در ورزش قهرمانی ورود پیدا کنیم اما این قبیل مراسمات که می‌ ‌تواند تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور، مربیان، پیشکسوتان و روسای هیئت‌ها باشد را ادامه خواهیم داد.
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ادامه داد: همین که این افراد که زحمت کشیده‌اند و برای این کشور افتخار آفرینی کرده‌اند، مورد توجه قرار گیرند گام بزرگی است که امیدواریم در سال 97 هم این مسیر را ادامه خواهیم داد و در حد توانمان از ورزش قهرمانی حمایت خواهیم کرد.
   لازم به ذکر است؛ در این مراسم که به همت شهرداری مشهد و با حضور امیری صالحی، رییس کمیته ملی المپیک، رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهدمقدس، کوروش صبوریان، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمدرضا حیدری، رییس شورای اسلامی شهر و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد از 100 قهرمان و مدال‌آور ورزشی استان خراسان رضوی و همچنین خبرنگاران ورزشی استان تقدیر به عمل آمد.
   احمد پورمفردی

    

   تعداد بازدید: 215
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .