•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 219
   کد: 148254
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   مدرس انجمن خوشنویسان مشهد مطرح کرد؛

   انتقال حس زیباشناسانه به شهروندان با نمایش آثار هنری

   برپایی نمایشگاه یا اکران عمومی آن در سطح شهر اقدام قابل ستایشی است که مدیریت شهری آن را دنبال می‌کند و امید است این رویکرد در آینده نیز ادامه یابد.
   انتقال حس زیباشناسانه به شهروندان با نمایش آثار هنری

   مدرس انجمن خوشنویسان مشهد گفت: با نمایش آثار هنری حس زیباشناسانه به شهروندان انتقال می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، مریم امام‌وردی که با اثرهای متعددی در نمایشگاه «نگارخانه شهر» حضور یافته، در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: حس زیباشناسی در همگان وجود دارد و استفاده از زبان هنر و ارائه آن به شکل آثار هنری در سطح شهر سبب تبلور این حس و افزایش نشاط بصری در مخاطبان می‌شود.
   وی با اشاره به رویکرد مثبت شهرداری مشهد در پرداختن به آثار هنری و نمایش آن، بیان کرد: برپایی نمایشگاه یا اکران عمومی آن در سطح شهر اقدام قابل ستایشی است که مدیریت شهری آن را دنبال می‌کند و امید است این رویکرد در آینده نیز ادامه یابد.
   مدرس انجمن خوشنویسان مشهد ضمن تاکید بر توجه و اهمیت بخشیدن به هنرمندان زن و نمایش آثار آنان، ابراز کرد: بانوان هنرمند همواره مورد بی‌مهری و بی‌توجهی قرار داشتند و هم اکنون که فرصتی برای نمایش آثاربانوان فراهم آمده، باید از این پتانسیل استفاده کنیم. چه اینکه هنرمندان به نام و شاخصی در خلق آثار هنری وجود دارد.
   گفتنی است؛ «نگارخانه شهر» عنوان نمایشگاه آثار بانوان هنرمند مشهدی است که از بیست و یکم اسفند 96 لغایت بیستم فرودین ماه 97 در تالار شهر واقع در میدان شهدا به روی عموم باز است. مریم امام‌‎وردی نیز که متولد سال 1358 در تهران است، فارغ‌التحصیل فوق ممتاز انجمن خوشنویسان مشهد و مدرس این انجمن است و در 70 نمایشگاه و جشنواره داخلی و خارجی حضور یافته است. وی همچنین حائز رتبه برتر جشنواره بانوان کشور و جشنواره قرآنی در مشهد است. امام‌وردی با ارائه اثرهایی چون خنده آفتاب، صلح، مه پیکر، ایران، پیوند و جانان در این نمایشگاه حضور یافته است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 219
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .