•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 435
   کد: 148255
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
   در راستای اقدامات پیشگیرانه حوادث چهارشنبه آخرسال صورت گرفت؛

   بازرسان، آتش‌نشان داوطلب می‌شوند

   این بازرسان در توقفگاه‌های عمومی شهرداری مستقر و در حال آماده‌باش هستند و با سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و سایر مجموعه‌های شهرداری همکاری لازم را خواهند شد.
   بازرسان، آتش‌نشان داوطلب می‌شوند

   با توجه حوادث چهارشنبه آخر سال و لزوم هماهنگی مدیریت شهری برای آمادگی بیشتر در این خصوص، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد مقدس نیز در کنار سایر مجموعه‌ها آماده خدمت‌رسانی به شهروندان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، مدیر حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد مقدس در مورد برنامه‌های این سازمان در خصوص حوادث چهارشنبه آخرسال اظهار کرد: خودروهای نظارت و بازرسی به ملزومات اطفای حریق تجهیز شده‌اند.
   حسین مختاری افزود: از آنجائی‌که خودروهای گشتی این سازمان به صورت مستمر در سطح شهر برای بازدیدهای روزانه در حال تردد هستند در جهت خدمت‌رسانی بیشتر و پیشگیری از بروز حوادث جانی و مالی به شهروندان، تمامی نیروهای بازرسی و نظارت این سازمان ضمن گذراندن دوره آموزشی اطفای حریق به‌عنوان آتش‌نشان داوطلب فعالیت خواهند کرد.
   به گفته وی، این بازرسان در توقفگاه‌های عمومی شهرداری مستقر و در حال آماده‌باش هستند و با سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و سایر مجموعه‌های شهرداری همکاری لازم را خواهند شد.

    

   تعداد بازدید: 435
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .