•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 232
   کد: 148689
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
   شهردار مشهد مقدس در مراسم بازگشایی میدان سعدی:

   می‌خواهیم مردم با شهرداری آشتی کنند/ بهترین پاداش ما خوشحالی و رضایت مردم است

   بنا داریم راهی را برویم که مردم دوست دارند و می‌خواهیم مردم با شهرداری آشتی کنند و مدیریت شهری را از خودشان بدانند. ما منتخب شنا هستیم و باید به مطالبات شما پاسخ دهیم‌...............
   می‌خواهیم مردم با شهرداری آشتی کنند/ بهترین پاداش ما خوشحالی و رضایت مردم است

   شهردار مشهد مقدس گفت: بنا داریم راهی را برویم که مردم دوست دارند و می‌خواهیم مردم با شهرداری آشتی کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی‌زاده خامسی در مراسم بازگشایی میدان سعدی بعد از حدود ۷ سال بسته بودن برای اجرای عملیات احداث خط 2 قطار شهری، اظهار کرد: موجب خرسندی و مباهات بنده است که اولین پروژه این دوره از مدیریت شهری در این منطقه قرار گرفته است.
   وی با ترسیم فضای سابق میدان سعدی برای حضار، ادامه داد: وقتی کارم را در شهرداری مشهد آغاز نمودم به‌جای آن حوض زیبا و خیابان، دیواری آهنی این میدان که یکی از میادین اصلی شهر است را محصور ساخته بود، از این موضوع ناراحت شدم زیرا معتقدم وجود فضاهای این‌چنینی در شهر ناراحتی شهروندان را به‌دنبال دارد.
   مدیریت شهری بدون مشارکت و نظرسنجی از مردم کاری از پیش نمی برد
   شهردار مشهد مقدس افزود: لذا تصمیم به بازگشایی این میدان و خیابان گرفتیم و طرح نهایی شبیه به طرح سابق آماده و اجرایی گردید و امروز خوشحالم که این مسیر دسترسی مردم به بهره‌برداری می‌رسد.
   تقی‌زاده خامسی با اشاره به اینکه میدان سعدی باید میدانی پیاده محور باشد، تصریح کرد: طرح‌هایی در این راستا در حال اجراست تا مردم بتوانند از این فضا استفاده کنند و فقط محلی برای عبور نباشد.
   مردم نسبت به شهر حق دارند همانطور که شهر نسبت به مردم حق دارد. این ادامه سخنان شهردار مشهد مقدس در مراسم بازگشایی میدان سعدی بود. وی افزود: حق مردم مشارکت در امور شهر است. اینکه مدیریت شهری فکر کند که بدون مشارکت و نظرسنجی از مردم می‌تواند کارش را پیش ببرد فکر باطلی است.
   راهی را می‌رویم که مردم دوست دارند
   تقی‌زاده خامسی اذعان کرد: بنا داریم راهی را برویم که مردم دوست دارند و می‌خواهیم مردم با شهرداری آشتی کنند و مدیریت شهری را از خودشان بدانند. ما منتخب شما هستیم و باید به مطالبات شما پاسخ دهیم‌.
   وی با اشاره به بسته بودن ۱۰ ساله میدان سعدی، اظهار کرد: از دیدن خوشحالی مردم حاصل از بازگشایی این مسیر خوشحالیم و پاداش ما نیز همین خوشحالی و رضایت مردم است.
   بازنگری میدان شهدا و بازسازی میدان راه آهن
   شهردار مشهد مقدس به وضعیت میدان شهدا نیز پرداخت و خاطرنشان کرد: در میدان شهدا که یکی از بزرگترین میادین کشور است بازنگری صورت خواهد گرفت تا از وضعیت موجود نجات یابد و مردم از آن استفاده بهینه کنند.
   تقی‌زاده خامسی اوضاع میدان راه آهن را نیز در شان مردم مشهد و زائران ندانست و با اشاره به اقداماتی که دراین میدان در دست انجام است، ادامه داد: میادین شهر باید جایی برای پیاده‌روی مردم شود.
   رونمایی از سردیس سعدی شیرازی
   وی اظهار امیدواری کرد: با همین روشی که در این دوره شهرداری مشهد در پیش گرفته شده است بتوان دینی که مردم با رای به اعضای شورای پنجم بر گردن مدیریت شهری دارند ادا کرد.
   لازم به ذکر است؛ در این مراسم با حضور استاندار خراسان رضوی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، علاوه بر بازگشایی و زیر بار ترافیکی رفتن خیابان دانشگاه، از سردیس سعدی نیز رونمایی شد.
   احمد پورمفردی
    

   کلید واژه ها: میدان سعدی -
   تعداد بازدید: 232
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .