•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 518
   کد: 148690
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
   استاندار خراسان رضوی در مراسم بازگشایی میدان سعدی مطرح کرد؛

   بازگشایی یکی از میادین پرخاطره مشهد؛ عیدی مدیریت شهری

   با بهره‌برداری از این پروژه، دیگر شاهد ترافیک سنگین ایجاد شده در این تقاطع نخواهیم بود و سهولت تردد مردم مشهد و زائرین یکی از دستاوردهای این بازگشایی است.
   بازگشایی یکی از میادین پرخاطره مشهد؛ عیدی مدیریت شهری

   استاندار خراسان رضوی گفت: بازگشایی میدان سعدی به‌عنوان یکی از میادین پرخاطره مشهد، عیدی مدیریت شهری به زائران و مجاوران رضوی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، علیرضا رشیدیان در حاشیه مراسم بازگشایی میدان سعدی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و همکاران شاغل در شهرداری مشهد تشکر می‌کنم که در این روزهای واپسین سال خبرهای خوشی را برای همشهریان ما داشتند.
   وی افزود: میدان سعدی که حدود ۱۰ سال از بسته بودن آن می‌گذشت و یکی از میدان‌های قدیمی و پر از خاطره برای مردم مشهد و زائران بود، با همت شهردای مشهد بازگشایی شد. همچنین ایستگاه قطار شهری این میدان نیز آماده‌سازی شده است.
   رشیدیان ادامه داد: با بهره‌برداری از این پروژه، دیگر شاهد ترافیک سنگین ایجاد شده در این تقاطع نخواهیم بود و سهولت تردد مردم مشهد و زائرین یکی از دستاوردهای این بازگشایی است.
   وی تصریح کرد: این بازگشایی و تجدید میدان سعدی، عیدی شهردار و شورای اسلامی شهر در آستانه سال نو و عید نوروز به زائران و مجاوران رضوی بود.
   وی صحبت‌هایش را با این بیت سعدی شیرازی «سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز/ مرده آن است که نامش به نکویی نبرند» پایان داد و گفت: امیدواریم این درس سعدی برای همه کسانی که مسئولیتی دارند سرلوحه کار قرار گیرد که امیدواریم با کار نیک نام خود را در اذهان مردم به یادگار بگذارند.
   احمد پورمفردی
    

   کلید واژه ها: میدان سعدی -
   تعداد بازدید: 518
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .