•  
   منبع خبر : 1000
   تعداد بازدید: 160
   کد: 148811
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهدمقدس در مراسم گشایش رویداد فرهنگی «هفت‌خوان» مطرح کرد؛

   تاکید بر نگاه متوازن به عناصر ملی، مذهبی و انقلابی شهر مشهد

   شهرداری در تمام فرآیندهای فعالیتی خود بر نگاه مساوی و متوازن به این موارد تاکید دارد و بر این باوریم که این اقدام می‌تواند ارزش جامعه را افزون کند.
   تاکید بر نگاه متوازن به عناصر ملی، مذهبی و انقلابی شهر مشهد

   معاون فرهنگی شهرداری مشهد گفت: رویکردهای دوره جدید مدیریت شهری به پرداختن متوازن عناصر ملی، مذهبی و انقلابی تاکید دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، هادی بختیاری ظهر امروز در مراسم گشایش رویداد فرهنگی «هفت‌خوان» ضمن تبریک آغاز بهار سال 97 اظهار کرد: مدیریت گردشگری و امور زائران برنامه‌های بسیار متنوعی از جمله جشنواره «هفت‌خوان» را برای میزبانی بهتر از مسافران و زائران نوروزی تدارک دیده است.
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهدمقدس ادامه داد: رویکردهای دوره جدید مدیریت شهری به پرداختن متوازن عناصر ملی، مذهبی و انقلابی تاکید دارد.
   بختیاری با بیان اینکه هویت ملی، مذهبی و انقلابی ما ایرانیان به هم گره خورده است، بیان کرد: شهرداری در تمام فرآیندهای فعالیتی خود بر نگاه مساوی و متوازن به این موارد تاکید دارد و بر این باوریم که این اقدام می‌تواند ارزش جامعه را افزون کند.
   وی عنوان کرد: غفلت از نپرداختن به هر جزء از این موارد در جامعه منجر به خسارات متعددی خواهد شد و باعث می‌شود خروجی مورد انتظار را نداشته باشیم.
   معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهدمقدس تصریح کرد: متاسفانه در مسائلی که اخیرا در فضای مجازی عنوان می‌شود افرادی تلاش کردند این حرکت فرهنگی شهرداری را در تقابل با ارزش‌های ملی و انقلابی وانمود کنند.
   بختیاری افزود: ارزش‌های فرهنگی مکمل یکدیگر هستند و مردم نیز آگاه می‌شوند که شهرداری به تمام عناصر توجه دارد.
   وی مضجع شریف رضوی را نورانی‌ترین چهره شهر مشهد دانست و گفت: نباید باقی عناصر و چهره‌ها را در کلانشهر مشهد نادیده بگیریم.

    

   کلید واژه ها: مشهد -
   تعداد بازدید: 160
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .