•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 408
   کد: 148869
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۰۲
   معاون مدیرکل روابط عمومی در حوزه بین‌الملل شهرداری مشهد خبر داد:

   تبریک نوروزی شهردار مشهد مقدس به شهرداران شهرهای جغرافیای نوروز

   شهردار مشهدمقدس بر ظرفیت پیوندهای اقتصادی و فرهنگی بین شهرها تاکید کرده و برای شهرداران و شهروندان شهرهای جغرافیای نوروز آرزوی بهترین‌ها کرد.
   تبریک نوروزی شهردار مشهد مقدس به شهرداران شهرهای جغرافیای نوروز

   شهردار مشهد مقدس فرارسیدن نوروز باستانی را به شهرداران شهرهای جغرافیای نوروز تبریک گفت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، معاون مدیرکل روابط عمومی در حوزه بین‌الملل شهرداری مشهد با بیان این مطلب، گفت: تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس با ارسال نامه‌ای به شهرداران پایتخت و کلانشهرهای کشورهای حوزه آسیای مرکزی، غربی و اروپایی- که جشن باستانی نوروز را پاس می‌دارند- فرارسیدن نوروز و بهار طبیعت را تبریک گفت.
   حسین کشیری در ادامه افزود: نامه مذکور برای شهرداران پایتخت‌های تاجیکستان، آذربایجان، افغانستان، قزاقستان، قرقیزستان، آلبانی، ترکمنستان، کوزوو، کردستان عراق، گرجستان و ازبکستان ارسال شده است.
   وی با اشاره به متن این نامه تصریح کرد: شهردار مشهدمقدس بر ظرفیت پیوندهای اقتصادی و فرهنگی بین شهرها تاکید کرده و برای شهرداران و شهروندان شهرهای جغرافیای نوروز آرزوی بهترین‌ها کرد.
   شایان ذکر است؛ نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها یعنی تاجیکستان، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان، سوریه، عراق، گرجستان، جمهوری آذربایجان، آلبانی، چین، ترکیه، ترکمنستان، هند، پاکستان و ازبکستان تعطیل رسمی است و مردمان نوروز را جشن می‌گیرند.
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: شهردار مشهد - نوروز -
   تعداد بازدید: 408
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .