•  
   منبع خبر : 1000
   تعداد بازدید: 458
   کد: 148918
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۰۴
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد خبر داد:

   اختصاص 900 میلیون تومان اعتبار ویژه مناسب‌سازی معابر برای معلولان در سال 97

   اولویت اول ما در سال 97 اتمام پروژه‌های نیمه تمام از جمله پروژه‌های کلان مثل بولوار نماز است که طبق‌برنامه ریزی صورت گرفته این پروژه در سال 97 به بهره‌برداری برسد.
   اختصاص 900 میلیون تومان اعتبار ویژه مناسب‌سازی معابر برای معلولان در سال 97

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد از اختصاص 900 میلیون تومان اعتبار ویژه مناسب‌سازی معابر برای معلولان در سال 97 خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدمهدی مهدی‌‌نیا در این باره افزود: این اعتبار برای مناسب‌سازی ایستگاه‌ها، معابر شهری و پیاده‌روها جهت رفت وآمد معلولان در نظر گرفته شده که طی تصمیم کمیسیون تلفیق قرار شد این مبلغ طبق نظرات سازمان‌های مردم نهاد توان‌یابان و معلولان هزینه شود.
   وی افزود: اقدامات کمیسیون عمرانی و شهرسازی شورای شهر در دراز مدت قابل مشاهده است لذا از روزی که سکان امور شهر را در دست گرفتیم برای اینکه بتوانیم در ایام نوروز به مردم هدیه‌ای بدهیم برنامه‌ریزی درازمدت صورت گرفته است.
   مهدی‌نیا با اشاره به این که بهره‌برداری از میدان سعدی در شب عید از جمله اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی شهر است، ادامه داد: در این راستا راستای بازپیرایی چهار محور منتهی به حرم مطهر در راستای تسهیل زیارت و خدمات‌رسانی به زائران در اسفند ماه انجام شد.
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد بیان کرد: اقدامات عمرانی، پیاده‌روسازی و پایان پروژه‌های جاری در ایام عید یکی دیگر از فعالیت‌های شهرداری بود تا فضای شهر در ایام نوروز به صورت کارگاهی نباشد.
   وی با بیان اینکه بعضی اقدامات عمرانی شهرداری یک ماه قبل از عید آغاز شده است، گفت: امسال علی‌رغم این که بودجه عمرانی انقباظی بود تلاش کردیم خدمات را کاهش ندهیم تا محیط شهری در ایام نوروز برای شهروندان سرزنده و مناسب باشد.
   مهدی‌نیا با اعلام اینکه موضوع مناسب‌سازی معابر شهری برای توان‌یابان و جامعه معلولان و جانبازان یکی از مهم‌ترین مواردی است که شورای شهر در سال 97 مورد توجه قرار داده است، اظهار کرد: در سال 97 اعتباری بالغ بر 900 میلیون تومان برای مناسب‌سازی ایستگاه‌ها و معابر شهری و پیاده‌روها در نظر گرفته شده که طبق تصمیم کمیسیون تلفیق قرار شد این مبلغ با نظرات سازمان‌های مردم نهاد توان‌یابان و معلولان هزینه شود.
   وی خاطرنشان کرد: اولویت اول ما در سال 97 اتمام پروژه‌های نیمه تمام از جمله پروژه‌های کلان مثل بولوار نماز است که طبق‌برنامه ریزی صورت گرفته این پروژه در سال 97 به بهره‌برداری برسد.
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد ادامه داد: اگر مشکلات کمربند جنوبی حل و فصل شود در راستای تسهیل ترافیک شهر اقدام می‌کنیم؛ همچنین جاده دسترسی طرق به احمدآباد را به حدی می‌رسانیم که قابلیت استفاده را داشته باشد.
   مهدی‌نیا، خط 2 قطار شهری را مهم‌ترین پروژه در دست اجرای شهرداری دانست و عنوان کرد: این پروژه در سال 97 به اتمام خواهد رسید ضمن اینکه با توجه به این که اوراق مشارکت در آخرین روزهای سال 96 منتشر شد، سه ایستگاه آخر را تا انتهای سال 97 به پایان می‌رسد.
    

   تعداد بازدید: 458
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .