•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 327
   کد: 149008
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد خبر داد:

   بازدید 45 هزار گردشگر و شهروند مشهدی از «خیابان غذا»

   تلاش کردیم نشان دهیم غذا خوردن فرصتی برای با هم بودن است. این نمایشگاه با حداقل هزینه برپا شده است و در صورت امکان در آینده تکرار می‌شود.
   بازدید 45 هزار گردشگر و شهروند مشهدی از «خیابان غذا»

   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد از بازدید 45 هزار گردشگر و شهروند مشهدی از «خیابان غذا» خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، نرگس شالچیان بابیان این مطلب، گفت: استقبال شهروندان مشهدی، گردشگران و زائران از «خیابان غذا» بسیار گرم و پرشور بود. به طوری‌که از روز دوم تا پنجم فرودین ماه امسال بیش از 45 هزار و 700 نفر بازدیدکننده از خیابان غذا بازدید و از خدمات آن استفاده کردند.
   وی با اشاره به اینکه در شکل گیری ایده «خیابان غذا» بر موضوع خانواده تاکید شده است، بیان کرد: تلاش کردیم در خیابان شهید باهنر فضایی برای دورهمی خانواده‌های مشهدی و زائران ایجاد کنیم و استقبال مردم از این فضا نشان‌دهنده موفقیت در حصول نتیجه است.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به اجرای ویژه برنامه‌های متعدد در حاشیه برگزاری خیابان غذا، اظهار کرد: تنوع برنامه‌ها سبب شده حاضران در این نمایشگاه از تلفن همراه تنها برای گرفتن عکس یادگاری و سلفی استفاده کنند و بیشتر از فضای مفرح و شاد خیابان بهره گیرند.
   شالچیان در ادامه بیان کرد: تلاش کردیم نشان دهیم غذا خوردن فرصتی برای با هم بودن است. این نمایشگاه با حداقل هزینه برپا شده است و در صورت امکان در آینده تکرار می‌شود.
   وی با اشاره به راه‌اندازی ربات تلگرامی «مشهدی شو»، گفت: این ربات با شعار « همه مشهدی‌ها میزبان همه مسافران» راه اندازی شد و تلاش شد مشتریان خوب شناسایی شوند تا برای رویدادهایی که در آینده طراحی می‌شود، بکارگیری شوند.
   مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد با اشاره به راه‌اندازی کارناوال هفت خان رستم در سطح شهر، بیان کرد: تا کتون 2 هزار نفر از زائران و شهروندان در نمایش‌های اتوبوسی این کارناوال حضور داشتند و به گرمی از این جشنواره نیز استقبال کردند.
   شالچیان خاطر نشان کرد: پیشنهاد شد با همکاری سازمان اتوبوسرانی مشهد حرکت این کارناوال در طول ایام سال متوقف نشده و فعالیت این 7 اتوبوس در مناسبت‌های مختلف تداوم داشته باشد و در اختیار زائران و مجاوران قرار گیرد.
   به گفته وی، یک هزار و 113 نفر در اپلیکیشن «مشهدی‌شو» عضو شده‌اند که اطلاعات لازم در خصوص شهر مشهدمقدس در اختیار زائران و مجاوران رضوی قرار می‌گیرد.
   نجمه کیشی

    

    

   تعداد بازدید: 327
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .