•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 324
   کد: 149050
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
   در روز گذشته ثبت شد؛

   ورود غیرمجاز بیش از 15 هزار و 900 خودرو به محدوده طرح ترافیک مشهد

   در این روز 209 هزار و 179 دستگاه خودرو به شهر مشهد وارد شده‌اند که در مقایسه با روز مشابه سال گذشته افزایش 20 درصدی را نشان می‌دهد.
   ورود غیرمجاز بیش از 15 هزار و 900 خودرو به محدوده طرح ترافیک مشهد

   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از ورود غیرمجاز بیش از 15 هزار و 900 خودرو به محدوده طرح ترافیک مشهد در روز گذشته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید مهدی امامی میبدی در این خصوص بیان کرد: در روز گذشته 69 هزار و 453 خودرو به محدوده طرح زوج و فرد هسته مرکزی شهر مشهد وارد شدند.
   وی افزود: طبق آمار ثبت شده بالغ بر 15 هزار و 960 دستگاه از این خودروها ورود غیرمجاز به طرح داشتند که 23 درصد آمار کل را شامل می‌شود.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد عنوان کرد: از آمار خودروهای متخلف، 21 درصد مشهدی و 79 درصد غیرمشهدی بودند.
   امامی میبدی همچنین در خصوص ورود خودرو به شهر مشهد در روز گذشته تصریح کرد: در این روز 209 هزار و 179 دستگاه خودرو به شهر مشهد وارد شده‌اند که در مقایسه با روز مشابه سال گذشته افزایش 20 درصدی را نشان می‌دهد.
   وی عنوان کرد: همچنین در ششمین روز از بهار سال 97 بیش از 203 هزار و 173 دستگاه خودرو نیز از شهر مشهد خارج شده‌اند.
   مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: برپایه این آمار تعداد خودروهای خروجی از شهر مشهد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در روز ششم فروردین ماه 19 درصد افزایش داشته است.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 324
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .