•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 324
   کد: 149256
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
   رییس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی عنوان کرد:

   استقبال زائران از اقدامات فرهنگی در پایانه امام رضا (ع)

   استقبال خوبی از نوع فعالیت فرهنگی در خارج از حرم همچون پایانه مسافربری امام رضا (ع) توسط زائران شده و این نشان از دل‌بستگی مردم به حضرت رضا (ع) دارد که هرجایی پرچم حضرت بلند می‌شود تبدیل به محلی برای ارادت و تعلق خاطر زائران به این امام رئوف می‌شود.
   استقبال زائران از اقدامات فرهنگی در پایانه امام رضا (ع)

   رییس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: استقبال خوبی از نوع فعالیت فرهنگی در خارج از حرم مطهر رضوی همچون پایانه مسافربری امام رضا (ع) توسط زائران شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد اظهار کرد: افق فرهنگی آستان قدس رضوی اثرگذاری بر سبک زندگی با عیار ارزش‌های امام رضا (ع) است.
   وی افزود: بر همین اساس در فرصت‌های مختلف حضور در کنار مردم و زائران با نگاه از مبدأ تا مقصد، موضوع سبک زندگی بر عیار ارزش‌های امام هشتم (ع) مورد توجه قرار می‌گیرد.
   رییس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: در حال حاضر اولویت ما فقط در پایانه مسافربری مشهد مقدس نیست بلکه در 7 پایانه در سطح کشور، ایستگاه‌های راه‌آهن و ایستگاه‌های بین راهی در حال خدمات‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی هستیم.
   گنابادی‌نژاد تصریح کرد: استقبال خوبی از نوع فعالیت فرهنگی در خارج از حرم همچون پایانه مسافربری امام رضا (ع) توسط زائران شده و این نشان از دل‌بستگی مردم به حضرت رضا (ع) دارد که هرجایی پرچم حضرت بلند می‌شود تبدیل به محلی برای ارادت و تعلق خاطر زائران به این امام رئوف می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 324
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .