•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 531
   کد: 149265
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری مشهد خبر داد:

   پذیرش 8000 دستگاه ناوگان سنگین در توقفگاه‌های عمومی شهر مشهد همزمان با نوروز 97

   طی روزهای ابتدایی سال با استقرار گشت ویژه در سطح شهر و همچنین مبادی ورودی 32 دستگاه خودروبر دارای مجوز از سازمان نیز به زائران و شهروندان برای ارائه خدمات خدمت‌رسانی کرده‌اند.
   پذیرش 8000 دستگاه ناوگان سنگین در توقفگاه‌های عمومی شهر مشهد همزمان با نوروز 97

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری مشهد از پذیرش 8000 دستگاه ناوگان سنگین در توقفگاه‌های عمومی در ایام نوروز خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین مختاری در خصوص فعالیت‌های سازمان در طرح استقبال از بهار 97 تصریح کرد: طی هماهنگی انجام شده با نیروی انتظامی با جهت جابجایی اثاثیه منزل در روزهای ابتدایی سال 73 مورد حمل و نقل اثاثیه منزل با مجوز سازمان صورت گرفت.
   وی افزود: از دیگر اقدامات سازمان در این ایام، استقرار اکیپ‌های گشت نظارت و بازرسی در شهر است که در این اقدام بر نحوه عملکرد و فعالیت ناوگان حمل و نقل بار درون‌ شهری و حومه به منظور سهولت دسترسی شهروندان به سیستم حمل و نقل بار و جابجایی ایمن کالا نظارت و کنترل های لازم صورت پذیرفت.
   مختاری در این رابطه تصریح کرد: در همین راستا طی روزهای ابتدایی سال با استقرار گشت ویژه در سطح شهر و همچنین مبادی ورودی 32 دستگاه خودروبر دارای مجوز از سازمان نیز به زائران و شهروندان برای ارائه خدمات خدمت‌رسانی کرده‌اند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد ضمن بیان این خبر که گشت‌های نظارت و بازرسی سازمان در ایام تعطیلات نوروز جهت کنترل حمل و نقل بار در سطح شهر به میزان 14 هزار نفر ساعت فعالیت کردند، گفت: شرکت‌های حمل و نقل بار و امداد خودرو هم به شهروندان و زائران در این ایام خدمت‌رسانی شایانی کرده‌اند.
   وی ابراز کرد: دریافت و پاسخگویی به شکایات مردمی در ایام نوروز 97 از طریق برقراری کشیک آماده‌باش در اداره نظارت و بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه صورت پذیرفت که در این راستا در ایام کشیک نوروزی 370 نفر ساعت نیز نظارت تصویری ناوگان حمل و نقل بار درون شهری از طریق استقرار در مرکز مدیریت و کنترل ترافیک صورت گرفت.
   مختاری اضافه کرد: همچنین 8000 دستگاه ناوگان سنگین در توقفگاه‌های عمومی شهر مشهد در ایام نوروز پذیرش شده است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد در پایان ضمن اشاره به امکانات فراهم شده در توقفگاه‌های عمومی این سازمان و همچنین تسهیلات ایجاد شده در ایام نوروز افزود: با توجه به استقبال رانندگان ناوگان باری از توقفگاه‌های عمومی این سازمان در فاز توسعه توقفگاه عمومی ناوگان باری میثاق برای رفاه حال شهروندان به متراژ 8000 مترمربع به فضای پارکینگ خودروهای باری سنگین اضافه شد.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 531
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .