•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 405
   کد: 149317
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد:

   افزایش شور و نشاط مردم در استقبال از بهار 97

   از نظر تمیزی فضای شهر، گل‌آرایی میادین و برنامه‌هایی که در قالب برنامه‌های استقبال از بهار و خانه بهار در کنار گوشه شهر، مقبره فردوسی و میادین شهر انجام و المان‌هایی که نصب شد. همه اینها یک تحرک و یک شور و نشاطی را به شهر بخشید.
   افزایش شور و نشاط مردم در استقبال از بهار 97

   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: زائران، مسافران، توریست‌ها و شهروندان مشهدی توانسته‌اند از فضای خوب و مثبت برنامه‌های استقبال از بهار استفاده کرده و روحیه و نشاط جدیدی را پیدا کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد و به نقل از خبر فوری، حمیدرضا موحدی‌زاده با بیان این مطلب، به اقدامات موفق شهرداری در استقبال از بهار اشاره کرد و افزود: البته باید ابتدا از مردم نظرسنجی کنید اما برداشت و احساس بنده این است که مشهد نوروز ۱۳۹۷ را خیلی متفاوت از سال‌های قبل به خود دید.
   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: از نظر تمیزی فضای شهر، گل‌آرایی میادین و برنامه‌هایی که در قالب برنامه‌های استقبال از بهار و خانه بهار در کنار گوشه شهر، مقبره فردوسی و میادین شهر انجام و المان‌هایی که نصب شد. همه اینها یک تحرک و یک شور و نشاطی را به شهر بخشید.
   موحدی‌زاده گفت: هم زائران، هم مسافران، هم توریست‌ها و هم خود شهروندان مشهدی توانسته‌اند از این فضای خوب و مثبت استفاده بکنند و روحیه و نشاط جدیدی را پیدا بکنند.
   وی درباره برنامه‌های آتی شهرداری ابراز امیدواری کرد و گفت: بنده فکر می‌کنم اگر مردم هم، چنین احساسی داشته باشند ما بهار خوبی را داریم تجربه می‌کنیم و امیدواریم که در بهار آینده اقدامات بهتر و جدیدتر از این به مرحله اجرا گذاشته شود؛ در کل نظر بنده این است که استقبال از بهار، فضای مثبتی بوده و موفق عمل کرده است.
    

   تعداد بازدید: 405
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .