•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 567
   کد: 149328
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد:

   هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر می‌شود

   توجه به برگزاری رویدادهایی که به زیبایی و نشاط شهر کمک کنند، در طی سال و به مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.
   هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر می‌شود

   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان فردوسی طی هفته آینده خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، هادی بختیاری با بیان این مطلب گفت: فراخوان‌هایی در طول سال، به مناسبت‌ها و رویدادهای مختلف منتشر خواهد شد تا هنرمندان ایده‌های خود را در مطرح نمایند. با توجه به اینکه روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه روز بزرگداشت فردوسی نام نهاده شده، طی هفته آینده فراخوان فردوسی منتشر خواهد شد و از هنرمندان دعوت می‌شود به منظور معرفی چهره فاخر حکیم ابوالقاسم فردوسی و بزرگداشت جایگاه این شاعر نام‌آور طرح‌ها و ایده‌های خود را ارائه کنند.
   وی با تاکید بر اینکه در نوروز 97 ایجاد نشاط و شادابی در دستور کار قرار داشت، بیان کرد: توجه به برگزاری رویدادهایی که به زیبایی و نشاط شهر کمک کنند، در طی سال و به مناسبت‌های مختلف مورد توجه قرار دارد.
   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به تمرکز کار در ایام نوروز امسال افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت می‌گیرد تا فراخوان نوروز 98 به مراتب زودتر از فراخوان نوروز امسال منتشر شود.
   بختیاری خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود از موضع فکر کردن برای مردم خارج شده و کار با مردم را برای خود تعریف کنیم.
   وی ادامه داد: در این زمینه در عرصه‌های مختلف، هنرمندان در کنار مدیریت شهری قرار می‌گیرند تا شهری اخلاقی، قانون مدار و با نشاط طراحی و اجرا شود. در واقع همه باهم، در کنار هم، برای شهرمان تلاش کنیم.
   معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری، گفت: حمایت از کالای ایرانی در تبلیغات محیطی سطح شهر، برپایی جشنواره‌ها و موضوعات تئاتر دنبال می‌شود.
   بختیاری تاکید کرد: البته در این زمینه ورود مستقیم صورت نمی‌گیرد. اما تلاش می‌شود از فعالیت‌ سمن‌های مردمی، نخبگان، هنرمندان و صاحبنظران در این عرصه حمایت کنیم.
   وی در این خصوص از نخبگان عرصه‌های هنری خواست ایده‌های خود را در این زمینه عرضه کنند.
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: فردوسی - شهرداری - مشهد -
   تعداد بازدید: 567
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .