•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 611
   کد: 149418
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۸
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   بازخورد مثبت مردم از خیابان غذا و جشنواره نوروزگاه

   نحوه گل‌آرایی و فستیوال‌های انجام شده امسال موجب شد که حضور، اجتماعات و تعاملات اجتماعی مردم افزایش پیدا کند.
   بازخورد مثبت مردم از خیابان غذا و جشنواره نوروزگاه

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: خیابان غذا، نمایشگاه و جشن نوروزگاه، دو اتفاقی بود که حقیقتا گزارش بسیار مثبتی را از آن دریافت کردم .
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدهادی مهدی‌نیا پیرامون بازخوردهای مردمی از برنامه‌های استقبال از بهار سال 1397، گفت: پیام‌ها و بازخوردهای زیادی از مردم مشهد و تعدادی از زواری به ما رسیده که رضایت خوب و کاملی را از شاداب بودن شهر در نوروز داشتند.
   وی ادامه داد: مردم از گل‌آرایی‌ها و آذین‌بندی‌های خیابانی ابراز رضایت می‌کردند و اکثر آنها اعلام می‌کردند که در روحیه و شادابی سفرشان تاثیر خوبی داشته است و همچنین بازخوردهای خوبی از تجربه نوروزگاهی مجاوران نیز داشته‌اند.
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس بیان کرد: دو اتفاق دیگر هم در مشهد رخ داد که حقیقتا گزارش بسیار مثبتی را از آن دریافت کردم . یکی خیابان غذا که یک کار نو و بدیعی بود و مورد استقبال خوبی واقع شد. دومی هم بحث نمایشگاه و جشن نوروزگاه است.
   مهدی‌نیا افزود: این دو آیتم تا اندازه زیادی و به عنوان یک کار بدیع و نو بود که استقبال خیلی خوبی از آن شد. بنده روی هم رفته بازخوردهایی که تا امروز از شهروندان داشتم، بسیار مثبت بوده است.
   وی پیرامون برنامه‌های سال‌های گذاشته استقبال از بهار گفت: از آنجایی که در ریز مسائل اجرایی برنامه‌های سال‌های گذشته نبوده‌ام نمی‌توانم ارزیابی دقیقی داشته باشم.
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس ادامه داد: نحوه گل‌آرایی و فستیوال‌های انجام شده امسال موجب شد که حضور، اجتماعات و تعاملات اجتماعی مردم افزایش پیدا کند.
   مهدی‌نیا بیان کرد: به نظر بنده فعالیت‌هایی مانند خیابان غذا، منجر به افزایش نشاط در شهر شده و میزان رضایتمندی مردم را بیشتر کرده است. البته این یک ادعاست اما اگر یک کار مستقل توسط یک مرکز پژوهشی پیرامون میزان رضایت‌مندی مردم صورت بگیرد، شاید قابل اثبات هم باشد.

    

   تعداد بازدید: 611
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .