•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 1373
   کد: 149435
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   آغاز ثبت‌نام خودروی تاکسی ون وانا از امروز به مدت یک هفته

   قیمت این خودرو 112 میلیون تومان است که 82 میلیون تومان آن در قالب تسهیلات به تاکسیرانان پرداخت می‌شود.
   آغاز ثبت‌نام خودروی تاکسی ون وانا از امروز به مدت یک هفته

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آغاز ثبت نام خودروی تاکسی ون وانا از امروز به مدت یک هفته خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی علوی‌مقدم در خصوص نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهر بیان کرد: شهرداری مشهد طی چند سال گذشته نوسازی و توسعه کمی و کیفی ناوگان تاکسیرانی را در دستور کار خود داشته به گونه‌ای که تاکنون بالغ بر 5000 دستگاه تاکسی فرسوده نوسازی شده است.
   وی افزود: در این راستا به منظور افزایش کیفیت ناوگان و ارائه خدمات بهتر به زائران و شهروندان همواره ارائه تاکسی‌های جدید در چند سال اخیر مدنظر شهرداری بوده است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد عنوان کرد: با توجه به نیاز به حمل و نقل انبوه‌بر در حوزه تاکسیرانی، قراردادی با شرکت خودروساز به منظور خرید خودروی ون وانا منعقد شد که سال قبل تعدادی از این خودروها تحویل تاکسیرانان شده است.
   علوی‌مقدم تصریح کرد: در سال جاری سازمان تاکسیرانی قرارداد تکمیلی را با این شرکت خودروساز برای خرید ون وانا منعقد کرده تا ثبت نام جدید سال 97 برای این خودروها آغاز شود.
   وی گفت: براین اساس تاکسیرانان متقاضی می‌توانند از امروز به مدت یک هفته برای ثبت‌نام خرید این خودروها به سازمان تاکسیرانی مشهد مراجعه کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در خصوص تسهیلات شهرداری برای خرید این خودرو عنوان کرد: قیمت این خودرو 112 میلیون تومان است که 82 میلیون تومان آن در قالب تسهیلات به تاکسیرانان پرداخت می‌شود.
   علوی‌مقدم ادامه داد: سود تسهیلات نیز 18 درصد است که 5 درصد آن توسط شهرداری پرداخت می‌شود؛ همچنین مدت بازپرداخت آن 60 ماهه می‌باشد.
   وی با بیان اینکه مدت تحویل خودرو دو ماهه است، بیان کرد: تاکسیرانان نیز در زمان مراجعه 25 میلیون تومان و زمان تحویل 5 میلیون تومان پرداخت می‌کنند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد عنوان کرد: قیمت خودروی فرسوده تاکسیرانان نیز با قیمت روز در مراکز اسقاط خریداری و از قیمت ون کم می‌شود.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: نوسازی - تاکسیهای فرسوده - -
   تعداد بازدید: 1373
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .