•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 695
   کد: 149493
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
   مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد در پاسخ به گلایه شهروندان در خصوص نرخ تاکسی فرودگاه؛

   کرایه تاکسی فرودگاه براساس تاکسی‌متر است/ تعرفه شب و ترافیک در کرایه تاکسی تاثیرگذار است

   خطوط تاکسیرانی شامل خطوط برخوردار، بی‌سیم و ورودی‌های شهر است که خطوط تاکسی ورودی شهر شامل فرودگاه، راه‌آهن و پایانه مسافربری از بهترین خطوط تاکسی محسوب می‌شود.
   کرایه تاکسی فرودگاه براساس تاکسی‌متر است/ تعرفه شب و ترافیک در کرایه تاکسی تاثیرگذار است

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: کرایه تاکسی‌های شهر به خصوص فرودگاه، راه‌آهن و پایانه مسافربری براساس تاکسی‌متر است که در محاسبه آن تعرفه شب و ترافیک تاثیرگذار می‌باشد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید مهدی علوی‌مقدم در خصوص گلایه شهروندان از نرخ بالای کرایه تاکسی فرودگاه بیان کرد: تاکسی‌های شهر به خصوص تاکسی‌های فرودگاه به سیستم تاکسی‌متر مجهز است و کرایه براساس نرخ تاکسی‌متر محاسبه می‌شود.
   وی افزود: در نرخ تاکسی‌متر دو عامل تعرفه شب و ترافیک و سرعت زیر 20 کیلومتر موثر است.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین تاکسیرانان برای ورود به فرودگاه ورودی پرداخت می‌کنند.
   علوی‌مقدم اضافه کرد: خطوط تاکسیرانی شامل خطوط برخوردار، بی‌سیم و ورودی‌های شهر است که خطوط تاکسی ورودی شهر شامل فرودگاه، راه‌آهن و پایانه مسافربری از بهترین خطوط تاکسی محسوب می‌شود.
   وی تصریح کرد: با این حال اگر تاکسیرانی خارج از تعرفه و کرایه بیشتر از مسافر دریافت کند در صورت محرز شدن تخلف برخورد خواهد شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: شهروندان و مسافران می‌توانند شکایات خود را با تلفن 137 و یا شماره 33448150 واحد کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی مطرح کنند.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 695
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .