•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 745
   کد: 149671
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در نشست مدیران شهری مشهد با سفیر نروژ مطرح کرد؛

   تهیه بسته سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در 4 پروژه ایمنی مشهد

   پروژه طراحی و ساخت پارک ایمنی گاز نیز با حجم سرمایه‌گذاری 2 تا 6 میلیون یورو زمینه فعال مشارکت شرکت‌های مختلف از جمله شرکت‌های نروژی است.
   تهیه بسته سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در 4 پروژه ایمنی مشهد

   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تهیه بسته سرمایه‌گذاری شرکت‌های خارجی در 4 پروژه ایمنی مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، آتشپاد دوم حسن جعفری در نشست مشترک سفیر کشور نروژ و معاون اقتصادی شهرداری مشهد که در برج آلتون برگزار شد، بیان کرد: در حال حاضر حوزه آتش‌نشانی نیاز به سرمایه‌گذاری شرکت‌های خصوصی در زمینه تامین تجهیزات دارد.
   وی افزود: یکی از پروژه‌های قابل مشارکت سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد، تامین تجهیزات و ماشین‌آلات با ظرفیت سرمایه‌گذاری 50 میلیون یورو است.
   مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد تصریح کرد: از دیگر پروژه‌ها طراحی و ساخت میدان عملیاتی با حجم سرمایه‌گذاری 50 میلیون یورو می‌باشد.
   آتشپاد دوم جعفری در ادامه گفت: پروژه طراحی و ساخت آزمایشگاه حریق با سرمایه‌گذاری 10 تا 30 میلیون یورو دیگر پروژه قابل سرمایه‌گذاری سازمان آتش‌نشانی مشهد است.
   وی خاطرنشان کرد: همچنین پروژه طراحی و ساخت پارک ایمنی گاز نیز با حجم سرمایه‌گذاری 2 تا 6 میلیون یورو زمینه فعال مشارکت شرکت‌های مختلف از جمله شرکت‌های نروژی است.
    تهیه بسته سرمایه‌گذاری در حوزه زباله سوز و دایجستر
   در ادامه معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد نیز گفت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد سابقه 25 ساله‌ای در زمینه فعالیت‌های مختلفی شامل تفکیک زباله از مبدا و پردازش نهایی پسماند به شکل کمپوست دارد.
   آدینه‌نیا تصریح کرد: در طول 4 سال گذشته سیاست کشور به سمت تبدیل زباله به انرژی رفته است و به این منظور قوانینی تصویب شده که انرژی تجدیدپذیری که از زباله به دست می‌آید به صورت تضمینی، بالاتر از قیمت‌ها توسط وزارت نیرو خریداری شود.
   وی ادامه داد: این قبیل قوانین سبب شد تا پروژه‌های تولید انرژی تجدیدپذیز توجیه اقتصادی پیدا کند لذا شهرداری مشهد نیز مطالعات مناسبی را در شهر مشهد با همکاری جایکای ژاپن انجام داده که نتیجه آن تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری است.
   معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد تصریح کرد: این بسته‌های اقتصادی به طور ویژه در زمینه زباله‌سوز و دایجستر تهیه شده است.
   آدینه‌نیا ادامه داد: در حال حاضر فراخوان برای زباله‌سوز منتشر شده و شرکت‌های مختلفی پیشنهاد دادند که شکل سرمایه‌گذاری مدنظر شهرداری سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به روش BOT است.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 745
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .