•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 466
   کد: 149705
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
   در راستای نظارت بیشتر و رفع مشکلات حوزه حمل و نقل بار صورت گرفت؛

   ساماندهی خودروهای سنگین محدوده بولوار مصلی

   با توقف جرثقیل و سایر خودروهای سنگین در بولوار مصلی و نیز حاشیه این بولوار، علاوه بر ایجاد مشکلات ترافیکی، تخلفاتی از قبیل تعمیر و تعویض روغن این خودروها توسط راننده‌ها صورت می‌گیرد که علاوه بر ایجاد آلودگی و سد معبر نارضایتی ساکنان محل را در پی دارد.
   ساماندهی خودروهای سنگین محدوده بولوار مصلی

   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از ساماندهی خودروهای سنگین محدوده بولوار مصلی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین مختاری بیان کرد: منطقه 6 مشهد به دلیل دارا بودن بافت تجاری و قرار داشتن بازارهای بزرگ مواد غذایی مصلی و همچنین بازار خشکبار، دارای ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه حمل و نقل بار است.
   وی افزود: در این راستا مقرر شد طبق برنامه مشخصی با ارتباط موثر واحد سد معبر با سازمان، برای کاهش مشکلاتی از این دست و ساماندهی خودروهای سنگین در این منطقه اقدام شود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد گفت: با توقف جرثقیل و سایر خودروهای سنگین در بولوار مصلی و نیز حاشیه این بولوار، علاوه بر ایجاد مشکلات ترافیکی، تخلفاتی از قبیل تعمیر و تعویض روغن این خودروها توسط راننده‌ها صورت می‌گیرد که علاوه بر ایجاد آلودگی و سد معبر نارضایتی ساکنان محل را در پی دارد.
   مختاری با تأکید بر تلاش سازمان بر مدیریت تردد و توقف وسایل نقلیه باری تصریح کرد: این اقدام گامی موثر در راستای رفع مزاحمت‌های ناشی از حضور و توقف خودروهای سنگین در حاشیه معابر محلات مسکونی شهر مشهد است و امیدواریم با توسعه توقفگاه‌های خودروهای سنگین و نیمه سنگین شاهد کاهش مشکلات ناشی از حضور این خودروها در محدوده‌های مسکونی و ایجاد مزاحمت برای شهروندان باشیم.
   وی خاطرنشان کرد: ترافیک سنگین و کاهش ظرفیت معابر، کاهش ایمنی و بروز تصادفات و آلودگی صوتی و هوا، برخی از مشکلات ناشی از ورود وسایل نقلیه سنگین به داخل شهر است که علاوه بر این مسائل تردد خودروهای سنگین در شهر آسیب های جدی به ابنیه و مبلمان شهری وارد می‌کند.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 466
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .