•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 296
   کد: 149774
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
   مدیر طرح و برنامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خواستار شد؛

   مشارکت شهروندان در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مناطق مشهد

   تمامی درخواست‌های شهروندان در خصوص پروژه‌های مطالعاتی مورد بررسی قرار می‌گیرد و همه آن‌ها از منظر مدیران شهری دارای اولویت است.
   مشارکت شهروندان در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مناطق مشهد

   مدیر طرح و برنامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: شهروندان می‌توانند در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مناطق مشهد مشارکت کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمد کاظم حسین‌زاده ملکی با بیان این مطلب اظهار کرد: شهروندان می‌توانند در تشخیص پروژه‌های مطالعاتی در مناطق مختلف شهر از طریق تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137، مراجعه به مناطق مختلف شهرداری یا شورای اجتماعی محلات در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مشارکت داشته باشند و این درخواست‌ها طی نامه‌ای به بخش‌های مربوطه ارسال می‌شود.
   وی با اشاره به روال تخصیص بودجه، بر اساس درخواست‌ها، بیان کرد: برای مثال خیابانی نیازمند اجرای طرح بهساز یا زیباسازی است و شرح آن از طریق معاونت شهرسازی و معماری تصویب شده و پس از تخصیص بودجه، به شورای اسلامی شهر اعلام می‌شود. شورا نیز با توجه به اعتبارات موجود در سرفصل‌های مربوطه موضوع را تصویب می‌کند.
   مدیر طرح و برنامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: سال بعد و پس از تخصیص اعتبارات، کار مطالعات بر روی پروژه موردنظر شروع شده و بعد از آن وارد فاز عملیاتی می‌شود.
   حسین‌زاده افزود: تمامی درخواست‌های شهروندان در خصوص پروژه‌های مطالعاتی مورد بررسی قرار می‌گیرد و همه آن‌ها از منظر مدیران شهری دارای اولویت است.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 296
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 3
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .