•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 303
   کد: 149785
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد؛

   جلوگیری از موازی‌کاری انجام مطالعات و پژوهش در شهرهای کشور

   تحمل مردم و منابع در اختیار شهرداری‌ها، کمک‌ها و اعتماد آنها دارای حد و مرزی است که این تحمل امروز به شدت دچار آسیب شده است.
   جلوگیری از موازی‌کاری انجام مطالعات و پژوهش در شهرهای کشور

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوروی اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد بر جلوگیری از موازی‌کاری انجام مطالعات و پژوهش‌ها در سایر شهرها تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، بتول گندمی با بیان این مطلب در نشست مشترک با مدیران مرکز مطالعات شهرداری تهران که در سالن شهدای شهرداری مرکز برگزار شد، اظهار کرد: جلوگیری از انجام مطالعات و پژوهش‌های تکراری در سایر شهرها، یکی از اهدافی است که در جریان این تبادل تجربیات صورت می‌گیرد.
   وی با اشاره به آسیب‌های زیادی که در 4 دهه بعد از انقلاب از نحوه اداره کردن شهرها متحمل شدیم، بیان کرد: در هر مرحله هر فردی خواستار این بود که از نقطه صفر شروع کند و به جلو رود. همه در کنار هم حرکت نکرده و بعضا نگاه‌های سیاسی نیز غلبه کرده است.
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد خاطر نشان کرد: تحمل مردم و منابع در اختیار شهرداری‌ها، کمک‌ها و اعتماد آنها دارای حد و مرزی است که این تحمل امروز به شدت دچار آسیب شده است.
   گندمی بیان کرد: مبنای کار شورای پنجم شورا و شهرداری بر این است که هر چه در گذشته در شهر مشهد و سایر کلانشهرها صورت گرفته، مبنای عمل قرار دهد و جایی که نیاز به مطالعات بیشتر است، به آن پرداخته شود.
   وی افزود: بر این مبنا بخشی از کارها را در پایان سال 96 متوقف کردیم تا ببینیم تاکنون چه کسب کرده‌ایم.
   وی ابراز امیدواری کرد: توسعه و مبادله تجربیات مطالعاتی و پژوهشی را در همه شهرداری‌های کلانشهرها شاهد باشیم.
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد یکی از راه‌های افزایش درآمد را کاهش هزینه‌ها دانسته و گفت: با کاهش هزینه‌ها باید انقباضی‌تر عمل کنیم و در این صورت موفق‌تر خواهیم بود.
   گندمی تصریح گرد: باید مطالعات پژوهشی به درستی صورت گیرد. اینکه اعلام می‌شود 5400 طرح پژوهشی و پایان‌نامه مبادله می‌شود، قطعا این نکته را به اذهان متبادر می‌کند که آیا با این تعداد طرح پژوهشی نمی‌شد شهر بهتر اداره شود؟
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: پژوهش - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 303
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .