•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 323
   کد: 149792
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
   رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری تهران:

   ظرفیت‌های محدود پژوهشی در راستای استفاده بهینه از امکانات تجمیع شود

   در نتیجه تجربیات موفق و ناموفق را سایر شهرداری‌ها به اجرا گذاشته و روند را مجددا طی می‌کنند. پس بضاعت‌ها، محدودیت‌ها، نواقص و فرصت‌ها اگر در اختیار مدیریت شهری شهرها قرار گیرد، می‌تواند به موفقیت در کار کمک کند.
   ظرفیت‌های محدود پژوهشی در راستای استفاده بهینه از امکانات تجمیع شود

   رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری تهران گفت: ظرفیت‌های محدود پژوهشی در راستای استفاده بهینه از امکانات تجمیع شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدرضا جوادی یگانه با بیان این مطلب در نشست مشترک با مدیران مرکز مطالعات شهرداری تهران و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد که در تالار شهدای شهرداری مرکز برگزار شد، اظهار کرد: پژوهشگران موفق مشهد محدود هستند و با توجه به اشتراکات مشهد و تهران این پژوهشگران می‌توانند از ظرفیت‌های خود استفاده بهینه کرده و کار تکراری ارائه ندهند.
   وی گفت: بخشی از پژوهش‌ها جامع و منظم نیست و یا بدون در نظر گرفتن مقتضیات بومی و محلی کار انجام می‌شود. در نتیجه دوباره کاری‌ها شکل می‌گیرد و این امرآسیب‌زا است.
   رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهرداری تهران با بیان اینکه در بسیاری از حوزه‌ها، پژوهش‌ها مبادله و در اختیار قرار نمی‌گیرد، خاطرنشان کرد: همچنین تجربیات موفق و ناموفق به پژوهش تبدیل نشده و به اشتراک گذاشته نمی‌شود.
   جوادی یگانه گفت: در نتیجه تجربیات موفق و ناموفق را سایر شهرداری‌ها به اجرا گذاشته و روند را مجددا طی می‌کنند. پس بضاعت‌ها، محدودیت‌ها، نواقص و فرصت‌ها اگر در اختیار مدیریت شهری شهرها قرار گیرد، می‌تواند به موفقیت در کار کمک کند.
   وی افزود: در این صورت است که با استفاده از منابع می‌توان فرصت‌های بهتری را درک کرد و پژوهشگری خاص مسائل شهری عرضه کرد. شروع تبادل تجربیات فرصت خوبی است و آغاز آن در جوار امام رضا(ع) مغتنم است تا اطلاعات موجود در شهرداری تهران و مشهد تبادل شده و به‌روز رسانی گردد.
   نجمه کیشی


    

   تعداد بازدید: 323
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .