•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 477
   کد: 149853
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت:

   پارکبانان در معابر فقط مسئول ثبت و شارژ پلاک خودرو هستند

   شهروندان باید به این نکته توجه داشته باشند که پارکبان فقط مسئول ثبت و شارژ پلاک خودرو می‌باشد و هیچ‌گونه اختیاری برای کسر شارژ از پلاک خودرو ندارد.
   پارکبانان در معابر فقط مسئول ثبت و شارژ پلاک خودرو هستند

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: پارکبانان در معابر فقط مسئول ثبت و شارژ پلاک خودرو هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید حسین هاشمی‌زادگان در رابطه به شرح وظایف پارکبانان در حاشیه معابر اظهار کرد: پارکبانان قبل از اینکه در شرکت ترافیک هوشمند الیت به عنوان پارکبان مشغول به فعالیت شوند، می‌بایست دوره‌های آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارند که در این دوره‌ها شرح وظایف آنان به خوبی تبیین می‌شود.
   وی به وظیفه پارکبانان در معابر اشاره و گفت: براساس قانون وظیفه اصلی پارکبانان در پارکینگ‌های حاشیه‌ای ثبت و شارژ پلاک خودروی شهروندان می‌باشد بدین معنا که هر پلاکی را که در محدوه ماموریت خود رویت کنند؛ اقدام به ثبت پلاک می‌کنند.
   هاشمی‌زادگان خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هر پارکبانان در بازه‌های زمانی بین 15 تا 30 دقیقه مبادرت به ثبت پلاک خودرو می‌کند که به صورت یک زنجیره به هم متصل می‌شود. اولین و آخرین ثبت پلاک به منزله مدت زمان توقف خودرو درنظر گرفته شده و توسط سرور مرکزی اقدام به کسر شارژ می‌شود.
   وی اضافه کرد: شهروندان باید به این نکته توجه داشته باشند که پارکبان فقط مسئول ثبت و شارژ پلاک خودرو می‌باشد و هیچ‌گونه اختیاری برای کسر شارژ از پلاک خودرو ندارد.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در پایان از شهروندان درخواست کرد که در صورت داشتن هرگونه شکایت و انتقاد نسبت به عملکرد پارکبانان، موارد را با سامانه پیام کوتاه 3000003000 روابط عمومی و آموزش شهروندی شرکت الیت در میان گذاشته تا در اسرع وقت پیگیری و مرتفع شود.
   فرزانه نثاری

    

   تعداد بازدید: 477
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .