•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 210
   کد: 149886
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
   به دنبال بارش‌های اخیر16 دستگاه ماشین‌آلات سنگین در معابر منتهی به حرم مطهر به کارگیری شد؛

   تمهیدات ویژه رفع آبگرفتگی معابر در هسته مرکزی شهر مشهد

   آماده باش کامل ۴ دستگاه تانکر، ۸ دستگاه پمپ و کفکش، ۴ دستگاه نیسان و ۱۵۰نفر پاکبان و کارگر بخشی از تمهیدات لازم شهرداری منطقه ثامن به منظور ارائه خدمت و تسهیل گری در امر تردد زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی و پیشگیری از اختلالات احتمالی است.
   تمهیدات ویژه رفع آبگرفتگی معابر در هسته مرکزی شهر مشهد

   شهردار منطقه ثامن مشهد از بکارگیری تمهیدات ویژه رفع آبگرفتگی معابر در هسته مرکزی شهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سیدمصطفی نعمتی با بیان این مطلب، گفت: به دنبال بارندگی‌های شدید 24 ساعت گذشته و به منظور پیشگیری از آبگرفتگی‌های احتمالی معابر و خیابان های بافت پیرامون حرم مطهررضوی تعداد 16 دستگاه انواع ماشین‌آلات سنگین برای پیشگیری و رفع آبگرفتگی‌ها بکارگیری شد.
   وی افزود: آماده باش کامل ۴ دستگاه تانکر، ۸ دستگاه پمپ و کفکش، ۴ دستگاه نیسان و ۱۵۰نفر پاکبان و کارگر بخشی از تمهیدات لازم شهرداری منطقه ثامن به منظور ارائه خدمت و تسهیل گری در امر تردد زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی و پیشگیری از اختلالات احتمالی است.
   شهردار منطقه ثامن مشهد با اشاره به شناسایی مکان هایی که احتمال آبگرفتگی وجود داشت، گفت: گودبرداری های صورت گرفته در محل احداث پروژه های ساختمانی با قراردادن کیسه های حاوی شن و ماسه و ایجاد مسیل رفع خطر شد و با این روش آبهای جاری به سمت دریچه کانال های جمع آوری آبهای سطحی و چاه های جذبی هدایت می‌شود.
   نعمتی افزود: تلاش شده از تجمع آب جلوگیری شود و با اقدامات صورت گرفته خوشبختانه تا کنون آبگرفتگی در هیچ یک از معابر منتهی به حرم مطهر گزارش نشده است.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 210
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .