•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 293
   کد: 149965
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
   شهردار در نشست صمیمی اعضای شورای شهر مشهد مقدس با مدیران شهری:

   شورای اسلامی شهر مشهد موفق ترین شواری شهر کشور است/ مردم مشهد مردمانی قدرشناس هستند

   معمولا همه کسانی که به شهرداری مراجعه می‌کنند دوست دارند مطالباتشان پاسخ داده شود اما برخی از این درخواست‌ها قابل اجرا نیست. پاسخ به درخواست‌های قابل حل مردم نیز نیازمند استفاده از روش‌های مدرن در کنار استفاده از تجارب گذشته است که این مهم توسط معاونت برنامه‌ریزی در حال انجام است.
   شورای اسلامی شهر مشهد موفق ترین شواری شهر کشور است/ مردم مشهد مردمانی قدرشناس هستند

   شهردار مشهد مقدس گفت: در حال حاضر شورای اسلامی شهر مشهد مقدس به علت همدلی، موفق‌ترین شورای شهر در سطح کشور است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، تقی‌زاده خامسی در نشست مشترک اعضای شورای شهر با شهردار، معاونین، مدیران مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته شهرداری مشهد مقدس اظهار کرد: شهادت می‌دهم که همکارانم مدیریت جهادی واقعی را در 6 ماه گذشته انجام داده‌اند و هیچ مدیری در شهرداری کمتر از 16 ساعت در روز کار نکرده است اما آنچه که در این میان مغفول مانده، زحمات اعضای شورای شهر بوده است.
   وی افزود: اعضای شورای شهر شبانه روز مشغول کار بوده‌اند که ما را پشتیبانی کنند و فکر نمی‌کنم شورایی در ایران داشته باشیم که اینقدر برای پیشبرد امور شهر وقت گذاشته باشند.
   اذعان موافق و مخالف بر موفق بودن مدیریت شهری مشهد
   شهردار مشهد مقدس خاطرنشان کرد: از همکاران خود و اعضای شورای اسلامی شهر تشکر می‌کنم. یَد واحده بودن پاسخش را گرفت و امروز هم دوست و هم مخالف بر نقاط قوت ما اذعان دارند.
   تقی‌زاده خامسی با بیان این مطلب که قدردانی یک فضیلت است و مردم مشهد بافضیلتند که از ما قدردانی می‌کنند، ادامه داد: یقینا در کنار نقاط قوت، ضعف‌هایی نیز در شهرداری مشهد وجود دارد که ریشه این مشکلات به ده‌ها سال قبل باز می‌گردد و همه آنها زاییده امروز نیست.
   استفاده از روش‌های مدرن برای پاسخ به مطالبات مردمی
   وی تصریح کرد: معمولا همه کسانی که به شهرداری مراجعه می‌کنند دوست دارند مطالباتشان پاسخ داده شود اما برخی از این درخواست‌ها قابل اجرا نیست. پاسخ به درخواست‌های قابل حل مردم نیز نیازمند استفاده از روش‌های مدرن در کنار استفاده از تجارب گذشته است که این مهم توسط معاونت برنامه‌ریزی در حال انجام است.
   شهردار مشهد مقدس کار شهرداری را کاری اورژانسی دانست و خاطرنشان کرد: بخشی از گله‌های مردم از سازمان ما هم بخاطر نوع کار شهرداری که کاری اورژانسی است، می‌باشد.
   حرکت به سمت شفافیت بیشتر در شهرداری مشهد
   تقی‌زاده خامسی با اشاره به اینکه به سمتی می‌رویم که همه کارها روشن و شفاف انجام شود، افزود: در فرصت باقیمانده فعالیت این دوره مدیریت شهری که کمی بیشتر از سه سال است هم باید به مسائل زیربنایی بپردازیم و هم امور روزمره شهر نیز با قوت پیش رود.
   وی گفت: در حوزه مسائل زیربنایی، شهر مشهد کار زیادی برای انجام دادن دارد. یک میلیون و 200 هزار نفر طرح تفصیلی جدید به جمعیت شهر مشهد افزوده شده است که باید به آنها نیز خدمات ارائه دهیم. در همین راستا احداث تعدادی پارک در این مناطق را در دستور کار داریم.
   احمد پورمفردی
    

   کلید واژه ها: شورای شهر - مشهد - شهرداری -
   تعداد بازدید: 293
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .